Електрик Львів під ключ при ремонті квартири. Виклик електрика у Львові

Якісні послуги електрика у Львові пропонує будівельна компанія «RSBudova». Електрик Львів проведе електромонтажні роботи будь-якої складності при ремонті квартири або при необхідності. Наші фахівці - кваліфіковані майстри в своїй області з багаторічним досвідом. Тому виклик електрика у Львові зможе допомогти Вам у вирішенні будь-якої задачі, пов'язаної з електропроводкою і електропристроями.

Компанія «RSBudova» в будівельній сфері діяльності працює більше 10 років і за цей час здійснила безліч проектів по ремонту квартир під ключ. У число необхідних процесів при ремонті входить послуги електрика. У експлуатацію були здані більше двохсот об'єктів, фото яких можна побачити на сайті у відповідному розділі.

електрик львів

Наш електрик у Львові виконає свою роботу:

 • з гарантією якості;
 • з використанням сертифікованих матеріалів, які відрізняються довговічністю;
 • в чітко встановлені договором терміни.

Види послуг електрика у Львові та їх вартість в компанії RSBudova

Всі електромонтажні заходи, які входять в послуги електрика, поділяють на: повну заміну проводки при ремонті у Львові та часткову з перенесенням джерел електроживлення і вимикачів. В повний перелік входить:

 1. демонтаж старих і монтаж нових підрозетників, розеток і вимикачів, в тому числі автоматичних;
 2. електрик Львів зробить повний комплекс заходів по монтажу нової електроводкі і демонтажу старої, а також кабелів і телевізійних, комп'ютерних мереж;
 3. прокладка розподільних коробок;
 4. монтаж електрощитів з можливим перенесенням його в квартиру;
 5. монтаж лічильника з підключенням. Можна в приміщенні і на сходовому майданчику;
 6. підключення до мережі стабілізатора напруги електроенергії;
 7. монтаж люстр, різних світильників: стельових, підвісних, точкових на підвісні стелі;
 8. підключення побутових приладів (варильні поверхні і плит);
 9. монтаж датчиків руху;
 10. монтаж з подальшою настройкою системи і терморегуляторів електропідігріву підлогового покриття;
 11. діагностика і ремонт різних поломок і неполадок в електропроводці.

В прайсі на головній сторінці сайту вказані на послуги електрика ціни за установку вимикачів, розеток, щитка (1900 грн). Однак розрахунок проводиться в індивідуальному порядку для кожного клієнта, з урахуванням фактично виконаної роботи. Точний розрахунок ви зможете отримати тільки після виїзду електрика Львів на об'єкт або за проектною документацією.

електрика львів

Крім того, до послуг електрика відноситься не тільки монтаж, але і комплектація необхідними матеріалами. Вам не потрібно бігати по магазинах і ринках, щоб зробити покупки, так як за Вас це зробить фахівець. Буде сформований список матеріалів і перелік робіт, за якими складається кошторис.

Вартість виконаних робіт нашою компанією нічим не відрізняється від цін в інших регіонах України. Однак вона безпосередньо залежить від вимог та потреб клієнта, а також від обраних матеріалів. Тому, якщо ви бажаєте бути впевненим в роботі електромереж на 100% на довгі десятиліття, варто довіритися вибору фахівця. Електрик Львів знає який виробник може гарантувати високу якість, надійність і зносостійкість елементів електрооснащенія.

Орієнтовна вартість основних робіт:

Найменування робіт

Одиниця виміру

Вартість (грн)

Монтаж точки: розподільна коробка, щиток і т.д.

шт

130

Монтаж теплої підлоги

кв. метр

140

Монтаж вимикачів розеток

шт

35

Збірка щитка

група

130

Штроблення стін під проводку

погонний метр

30

Ціна може відрізнятися в залежності від складності майбутньої роботи, а також від матеріалу стін, призначених для штроблення і висвердлювання лунок: бетон, цегла, моноліт, гіпсокартон.

послуги електрика

Прайс-лист на послуги електрика Львів можна скачати на головній сторінці сайту нашої компанії або уточніть вартість у менеджера, зателефонувавши за контактним телефоном.

Переваги послуг електрика компанії RSBudova

Одна з головних складових комфортного житла - це надійна електрична мережа, що забезпечує харчування електроприладів. Без них важко уявити сучасне життя, тому необхідна електропроводка, яка буде справлятися зі щоденним навантаженням всіх приладів і техніки.

Виклик електрика Львів компанії «RSBudova» дає такі переваги:

 • ми укладаємо офіційний договір, де прописуються всі права і обов'язки сторін;
 • роботи виконуються із суворим дотриманням умов договору, ретельно і професійно;
 • всі майстри нашої будівельної компанії мають як мінімум п'ятирічний стаж роботи і спеціальну освіту;
 • електрик Львів в разі виникнення дефектів в виконане завдання, виправляє їх за свій рахунок. Тому він зацікавлений в якісному виконанні своєї роботи;
 • ми володіємо всім необхідним обладнанням та витратними матеріалами;
 • всі призначені процеси здійснюються точно в термін;
 • наша компанія дає десятирічну гарантію на якість;
 • у нас доступні ціни на послуги електрика у Львові.

Етапи виконання робіт електриком Львів

Скористатися послугами майстра відмінна ідея, щоб з нуля забезпечити свою квартиру електроенергією з професійною якістю. Зазвичай електромонтажні роботи виконуються електриком у Львові діляться на кілька етапів:

 1. після здійснення демонтажних робіт, ціни у Львові яких доступні, проводиться розмітка і штроблення під дроти, а також монтаж електропроводки, вмазка підрозетників , розподільних коробок і Шитко;

План електропроводки повинен відповідати розташуванню електроприладів і меблів. Тому спочатку необхідно зробити дизайнерський проект. У нашій компанії працюють кращі фахівці, які розроблять дизайн інтер'єру, поєднуючи комфорт з сучасними трендами.

електрики львів

В квартирі електрична проводка ділиться на кілька ліній. Кожна бере початок в окремому захисному електроавтомат і проходить через кілька розподільних коробок. Закінчуються лінії на вимикачах і розетках. Для таких електроліній використовуються кабелі, що витримують 4,5 кВт тривалого струму без перегріву. Вони проектуються таким чином, щоб це навантаження біля автомата захисту не перевищувала цього значення.

Для проводки електрик Львів використовує такі дроти:

 • для загальної квартирної електропроводки цільні трижильні;
 • для освітлення і розеток з перетином 2,5 мм.кв.;
 • для плити з перетином 6 або 4 мм.кв;
 • для введення в електрощиток - 6мм кв.
 1. після чистової обробки, підключаються світильники, джерела електроживлення і силові споживачі;

Технічний процес вимагає уважності і професіоналізму, тому його виконання без спеціальних навичок може привести до пошкодження електричної проводки, електроустановочних пристроїв і до травм. Довіртеся професіоналам «RSBudova», які володіють спеціалізованим інструментом і необхідним досвідом;

 1. проводиться комплекс пусконалагоджувальних робіт. В процесі налаштовуються електросистеми, прилади релейного захисту тощо.

Якщо Вам важливий якісний результат ремонтних робіт в квартирі - ми раді запропонувати кваліфіковані послуги електрика Львів.

Наша компанія, крім електромонтажних робіт, пропонує послуги сантехніка, в які входять проектування і монтаж систем водозабезпечення та відведення каналізаційних вод.

Також ми готові професійно виконати установку труб під теплі підлоги з водяним способом нагріву.

Порядок початку співпраці і оплата послуг електрика у Львові

Виклик електрика у Львові починається з заявки, яку можливо подати на сайті в один клік або за контактним номером телефону, а саме: 067-123-45-67. Наш менеджер прийме заявку з понеділка по п'ятницю з 8-00 до 20-00 і в суботу до 15-00.

Далі ми домовляємося про зустрічі, під час якої відбудеться огляд об'єкта майстром компанії. Після цього фахівець розрахує вартість послуг електрика і терміни, необхідні на виконання робіт. Після узгодження всіх нюансів, складаємо і підписуємо договір, приступаємо до виконання роботи.

Оплата здійснюється готівковим або безготівковим розрахунком за бажанням клієнта.

Поширені питання наших клієнтів

Приватному електрику у Львові часто доводиться відповідати на однотипні питання, які ми вирішили розглянути на нашому сайті. До них відносяться:

 1. Що краще зовнішня чи внутрішня проводка?

Кожен варіант має свої переваги і недоліки. До переваг відкритої проводки можна віднести високу швидкість монтажних процесів і бюджетну вартість цього варіанту. Вона найчастіше використовується там, де немає можливості заховати дроти під штукатуркою або в місцях, де встановлюється гіпсокартон або натяжні стелі. Для підвищення пожежної безпеки всі дроти ховаються в гофрованій трубці або спеціальних «чохлах».

Електрик у Львові нашої компанії рекомендує внутрішній спосіб монтажу електропроводки. Він більш надійний і безпечний, а також підвищує естетику інтер'єру.

 1. Який провід краще використовувати для електричної проводки: алюмінієвий або мідний?

Однозначної відповіді електрик у Львові не дасть. З одного боку мідний дріт витримує високі навантаження струму і, відповідно, одночасне включення потужних приладів. З іншого боку, алюмінієвий теж непогано справляється з цим завданням, але вартість його в рази дешевше. Тут вибір за клієнтом, з нашого ж боку, забезпечення якісних матеріалів в незалежності від Ваших переваг.

послуги електрика львів

А ось з'єднувати разом два ці матеріали, категорично не можна. Алюміній при взаємодії з міддю починає окислюватися, а жила руйнуватися, в результаті втрачається контакт з'єднань проводів. У випадках, коли його потребує, використовуються спеціальні колодки.

 1. Чи потрібно встановлювати прилад захисного відключення (УЗО) для електромереж?

Це пристрій встановлюють для захисту людини від ураження електричним струмом, при ситуаціях його витоку. Однак якщо Ви скористалися професійними послугами електрика нашої компанії в підключенні УЗО немає необхідності. Ми зробимо монтаж автоматів захисту і надійної проводки, які виключають подібні витоки, а також можливість отримання травм від електроструму.

 1. Є регламент в установці розеток і вимикачів?

Багато суперечок відбувається з цього питання, тому і ми вирішили внести його в список. Строгих технічних рекомендацій фахівці не дають. Однак існує загальновідомі норми, згідно з якими розетки монтують не нижче ніж на 50 см від підлоги, а вимикачі не вище витягнутої руки. Власник приміщення сам повинен вирішити, як зручно йому.

Ви можете звернутися до наших фахівців з будь-якого питання, ми обов'язково вам допоможемо. Наша будівельна компанія з радістю надасть будь-яку послугу, яка стосується ремонтних робіт під ключ, при цьому вартість ремонту квартири в новобудові і на вторинному ринку приємно вас здивує.

Ми виконуємо роботу на високому рівні, що допомагає нам збільшувати число наших постійних клієнтів.

Корисні поради та Лайфхак

Кілька корисних порад при плануванні заміни електропроводки, розташування роздавальників і споживачів енергії:

 • Розведення ліній електропередачі потрібно планувати тільки після планування розташування елементів інтер'єру.
 • Зробіть схематичну замальовку або фото знаходження проводів електроживлення, щоб не зачепити їх при установці полки або іншого декору.
 • Для кухні вибирайте повноцінні прилади освітлення. Підсвічування виглядає ефектно, але користі від неї не багато.
 • Ви можете не встаючи з ліжка вимикати світло, якщо встановите додатковий вимикач поруч.
 • Не економте на якості, наприклад сердечник під вимикач або розетку з кераміки прослужить десятки років.
 • Поставте розетки з запасом, щоб забути про подовжувачі і проводи по всій кімнаті.
 • Не слухайте забобонів про небезпеку знаходження джерел електроструму у ванній кімнаті, просто виберіть місце на віддалі від води.

Сподіваємося ці поради будуть для Вас корисні.