Дизайн-проект квартири: створюємо інтер'єри та приступаємо до ремонту

Перед тим як розпочати ремонт у квартирі, варто визначитися з підсумковим результатом, у чому допоможе дизайн інтер'єру Львів. З його допомогою можна отримати наочне уявлення про деталі оздоблення та інтер'єру, а також технічне завдання із планом роботи. Дизайн інтер'єру – це робочий план для будівельників і документ для замовника.

дизайн інтерєру

При складанні документації враховуються всі побажання клієнта щодо оформлення інтер'єру з урахуванням меблювання. Від дизайнерів потрібно здійснити усі задуми. Обсяг, проектна документація пов'язана із складнощами проектних рішень. При складанні документа автор проекту враховує всі деталі, що допоможе здійснити ремонт за планом.

Створити дизайн інтер'єру квартири досить непросто. Постають питання про зберігання речей, розташування спальні, про вибір остаточного варіанта: кухні-вітальні або окремих приміщень, чи потрібне перепланування. Необхідно визначитися зі стилем проекту та вирішити чи доцільно застосовувати його на наявній території.

Дизайн інтер'єру будинку розробляється для забезпечення балансу, якості, чистості, світла у просторі, створеного з урахуванням побажань власника. При здачі нерухомості в оренду потрібно отримати нейтральний простір.

Такі послуги надає компанія RSBudova – майстри з багаторічним досвідом роботи, безліччю готових проектів, зроблених за ескізами дизайнера для приватних клієнтів та комерційних підприємств.

У скільки обійдеться дизайн інтер'єру?

Щоб дізнатися орієнтовну дизайн інтер'єру ціну – варто зайти на сайт нашої компанії та завантажити прайс-лист. На основній сторінці сайту відмічені головні роботи, з яких складається вартість остаточного результату. Нижче наведено таблицю із зазначенням додаткових послуг компанії.

дизайн інтерєру львів
 

 

Найменування робіт

Одиниця виміру

Ціна за одиницю/грн

Дизайн інтер'єру (виїзд на місце, замір приміщення, розробка креслення, створення проекту перепланування, візуалізація, вибір матеріалу)

м.кв

від 100

Проведення внутрішнього демонтажу

м.кв

300

Вивіз будівельного сміття

тон

1600

Навантажувально-розвантажувальні роботи (підйом на 1 поверх 1 вантажник)

поверх

4

Ремонт під ключ

м.кв

від 100

Ремонтні роботи

м.кв

від 100

Якщо перепланування просте і не вимагає узгодження в контролюючих органах, то й вартість робіт буде дешевшою. Деякі переробки не вимагають реєстрації, що зменшить вартість проекту.

Точніший розрахунок відбувається після затвердження дизайнерського проекту, підготовленого кошторису та переліку необхідних процесів. При наданні робіт враховується нормативна проектна документація. У RSBudova послуги надають професійні архітектори, інженери, дизайнери. Будь-який розроблений проект легко узгоджується у державних інстанціях.

Отримати інформацію про попередні ціни на дизайн інтер'єру квартири, можливо у менеджера: за телефоном, що вказано на сайті або написати в Месенджер. Консультування проводиться у робочі години.

Переваги дизайну інтер'єру нашою компанією

Компанія Ремонт-Буд пропонує своїм клієнтам виконати дизайн інтер'єру у Львові з наданням супутніх послуг. Фахівці компанії – справжні професіонали у своїй справі. Вони з скрупульозною точністю роблять необхідні розрахунки, знають все про будівельні матеріали та сучасні тенденції в інтер'єрі. При необхідності зроблять перепланування однокімнатної квартири у двокімнатну або зроблять із крихітних приміщень затишну простору студію. Професійно спланують ванну або продумають до дрібниць дизайн інтер'єру кухні - частина квартири, де так важлива багатофункціональність.

дизайн інтерєру квартири

У компанії є низка переваг:

 1. Мінімальний стаж роботи будь-якого нашого співробітника складає 5 років. Перед прийомом на роботу проводиться співбесіда.
 2. У всіх фахівців є відповідна профільна освіта.
 3. Співробітники чемно спілкуються з клієнтами. При виникненні недостатнього розуміння з боку замовника співробітник зможе грамотно нівелювати ситуацію, щоб обидві сторони залишилися задоволені результатом.
 4. Дизайн інтер'єру у Львові починається із укладання договору. Надалі надання послуг відбуватиметься з його врахуванням.
 5. Термін здачі замовлення обговорюється до початку роботи майстрів.
 6. Співробітники працюють акуратно, орієнтуючись на надання результату, який схвалить замовник.
 7. Якість послуг, зокрема перепланування однокімнатної квартири в двокімнатну, підкріплюється десятирічною гарантією від нашої компанії.
 8. Дефекти, що виникли в ході надання робіт – виправляють за рахунок працівника. Це гарантія якісного надання послуг.

Перевагою нашої компанії можна також вважати доступні ціни. Ми не знецінюємо свою працю, але й не завищуємо її вартості.

Технологія проведення робіт дизайну інтер'єру

Дизайн інтер'єру Львів проводиться за спеціальною технологією, що складається з кількох етапів:

 • насамперед робляться ескізи. Концепція обговорюється з клієнтом, вибирається стиль, колір, що цікавить, виконується планування приміщення. Цей етап дозволить віртуально розставити предмети меблів, змоделювати світло. Потім виконується відтворення проекту, детальна візуалізація майбутнього приміщення. Це робиться, щоб замовник побачив, наскільки гармоніюють ідеї. Можливо, йому не сподобається взаємодія кольорів, розташування меблів, натяжні стелі. Тоді фахівець підкоригує дизайн інтер'єру.
 • На другому етапі складається робоча документація. Вона має на увазі докладний опис, вказівку місця зведення стін, перелік необхідних заходів, використаний матеріал, ціни на електромонтажні роботи та послуги сантехніка. При дотриманні цього пункту перепланування квартира виконуватиметься поетапно з дотриманням усіх вимог. Максимально точно вказується, де виконуються штроби під проводку, де проходять інженерні мережі, які матеріали застосовуються в обробці, як відбувається стяжка підлоги та багато іншого. До складу робочої документації входять десятки сторінок. Максимально детальний план знадобиться будівельникам, коли виконуватиметься перепланування квартири. Ідеальний варіант, коли питання до дизайнера немає.
 • На заключному етапі підбираються оздоблювальні матеріали, вказується номенклатура, оригінальні назви, виробники, адреси магазинів. У результаті виходить кошторис, затверджений замовником. Далі фахівці готують все необхідне для роботи.

дизайн інтерєру будинку

Якщо необхідне перепланування, ці роботи узгоджуються окремо. Виконати якісний дизайн інтер'єру допоможе досвідчений фахівець. У сучасних будинках, житлових комплексах, заплановане перепланування затверджується компанією, що управляє.

Потреба у доопрацюванні проекту може виникнути після того, як були здані плани, та дизайн інтер'єру, але ще не був реалізований. Ця процедура включена в оплату праці дизайнера. Потім проект має затвердити виконроб. При цьому він оцінює можливість реалізувати дизайн інтер'єру Львів. У разі відсутності питань починається ремонт і, звичайно ж, з виконання демонтажу. Ця робота теж входить до списку послуг нашої компанії, при цьому ціни на демонтажні роботи в комплексі заходів вийдуть дешевше.

На наступному етапі роботою займається дизайнер. Особливості цього етапу разом із його вартістю підлягають окремому обговоренню. Іноді замовник не має можливості постійно стежити за роботою бригади, спираючись на візуальний дизайн інтер'єру у м. Львів. На ціну впливає частота виїздів дизайнерів на об'єкт, а також редагування.

Це окрема послуга, а не технічний нагляд. За виконання останнього відповідають компанії-підрядники та відповідальні люди, власник нерухомості. Він визначає помилки та недоліки, допущені фахівцями у технічній частині.

В обов'язки дизайнера входить контроль за відповідністю реалізації плану. Але якщо перепланування буде виконано з порушеннями, він не оштрафує робітників. Це стосується і поганого проведення підготовчих робіт.

Про будь-які зміни повідомляють фахівця. Він допомагає з підбором заміни, коли постачальник не зможе привезти необхідні матеріали. Також він відкоригує дизайн інтер'єру у разі зміни фінансових можливостей або розмірів кімнати після вирівнювання стелі. Послуга контролю вимагає укладання окремого договору. Потребу послуг, замовник вирішує самостійно.

дизайн інтерєру будинку львів

Запитання-відповіді:

 • Як досягти збігу думок замовника та дизайнера?

Якісний дизайн інтер'єру м. Львів виходить завдяки професійному досвіду команди майстрів Ремонт-Буд та уважності до побажань клієнта. Обговорення відбуватимуться доти, доки не узгоджені всі значущі деталі. Дизайн інтер'єру буде запропонований у кількох варіантах, з доопрацюванням до отримання потрібного результату.

 • Наскільки реальне перепланування квартири буде відповідати розробленій моделі?

До уваги береться майстерність будівельників і наскільки ретельно контролювалися ремонтні роботи. Наша ремонтна бригада зробить все правильно для правильної адаптації креслень. Явні розбіжності можливі, якщо певні матеріали перестануть робити. Тоді буде підібрано відповідні аналоги. Точна відповідність залежить і від бюджету. Наприклад, перепланування квартири буде виконуватися із заміною дешевшими аналогами.

 • Чому варто одразу затвердити бюджет?

Фінансові можливості дозволять дизайнеру втілити більше задумів. Будь-яка нестандартна ідея вимагатиме додаткових вкладень. Проте всі варіанти, що пропонуються, оптимізуються під певну суму.

 • Як дизайнер допоможе розібратися в інтер'єрних стилях?

Під час діалогу будуть застосовуватися ілюстрації. Вони допоможуть зрозуміти, який дизайн інтер'єру більше Вам подобається. Спільно будуть підібрані зразкові моделі, які створять привабливий та практичний інтер'єр. Взагалі назва стилю не має значення. Правильно, щоб у атмосфері були відображені всі бажання клієнта.

Поради та рекомендації при виконанні дизайну інтер'єру у м. Львів

 • Щоб дизайн інтер'єру кухні вийшов більш глибоким та насиченим, варто звертати увагу на форму та фактуру меблів, аксесуари. Так фасади шаф глянсової поверхні гармонують із рельєфним паркетом. Створювати відчуття затишку допомагають тактильні відчуття.
 • Підвищити практичність інтер'єру допоможе правильно підібраний колір оббивки меблів. Пил, різні забруднення найменше видно на оббивці м'яких меблів коричневого або сірого кольору.
 • Додати інтер'єру затишку допоможуть круглі килимки. Також з їхньою допомогою житловий простір візуально розшириться.
 • Розширити простір допоможуть дзеркала. Завдяки відображенню світла візуально кімната стане більшою та світлішою.
 • Максимально при оформленні інтер'єру краще використовувати 5 кольорів. Грамотно підібрані кольори піднімуть настрій, позитивно позначаться на самопочутті, створять гармонійну атмосферу для спілкування між членами сім'ї.
 • Розширити простір, наповнити його світлом можна за допомогою прозорих пластикових меблів.
 • Інтер'єр візуально розвантажує меблі на ніжках.
 • Потрібно дотримуватися балансу кольору та розміру. Правило відомо багатьом, але часто їм нехтують. Багато темних і великих предметів зменшують простір. Тому якщо виконується перепланування квартири невеликої площі, обстановку варто виконати компактними меблями на витончених ніжках. Встановлення масивних, присадкуватих корпусних меблів темного кольору збільшить відчуття тісноти.
 • Багато в чому сприйняття інтер'єру пов'язане з освітленням, відповідно його потрібно правильно організувати. Штучне освітлення організовують за допомогою багаторівневої системи.
 • Візуально підняти стелю допоможе ефект омбре.
 • Візуально підняти низьку стелю допоможуть настінні бра. Дозволяється освітлення в обидві сторони вгору.
 • Розстановка меблів вздовж стіни захаращує простір, візуально робить його вже. По периметру кімнати встановлюються компактні конструкції. Посередині кімнати прийнято встановлювати м'які меблі. Цей прийом функціонально зонує приміщення.

Ретельно продумане освітлення – візитна картка якісного інтер'єру. За створення необхідного основного, функціонального та декоративного освітлення відповідає застосування різних джерел.