Якісні електромонтажні роботи Львів

Проведення електромонтажних робіт власними силами – далеко не наймудріше рішення власника нерухомості. В цьому випадку на перше місце виходить наявність відповідного досвіду та професійних інструментів. Найкращим рішенням у подібній ситуації буде звернутися за допомогою до кваліфікованих майстрів, які до того ж запропонують вигідні розцінки на електромонтажні роботи.

електромонтажні роботи

Практично за будь-яких видів і складнощів будь-якого ремонту – операції з електропроводкою вважаються одним із найважливіших його аспектів. Адже сьогодні в будинках і квартирах багато, якщо не все залежить від електрики та безперебійності його роботи – від повноцінного функціонування безлічі побутових приладів до обігріву приміщення. Тому крім уточнення інформації про те, скільки коштує ремонт в новобудові Львова, слід своєчасно подбати, щоб все, що стосується електропроводки, було зроблено на найвищому рівні.

Найчастіше ремонт проводиться трьох основних видів – простий (косметичний), ґрунтовний (капітальний) та елітний (дизайнерський). Відповідно до обраного типу електромонтажні роботи Львів відрізнятимуться за своєю складністю та вартістю. Найнижчими витрати виявляться при косметичному оздобленні квартири або будинку, що передбачає проведення простих операцій з оновлення функціонуючої проводки та електроустаткування.

Якщо ж потрібна ґрунтовна переробка або отримання нового індивідуального дизайну інтер'єру ціна може підскочити відразу в кілька разів, що відповідно позначиться на прайсі електромонтажних робіт, що призведе до збільшення його розміру. Адже в такому разі ніяк не обійтися без кардинальних дій – демонтажу старих покриттів та облицювання, вирівнювання нових поверхонь, проведення додаткових комунікацій, встановлення нових приладів та обладнання.

Від чого залежить прайс на електромонтажні роботи

Розцінки на електромонтажні роботи Львів залежать одразу від кількох параметрів. На їх розмір впливає складність запланованих операцій, загальний об'єм (кількість ламп, розеток, іншого підключення, що підключаються), твердість матеріалу, з якого зведені стіни і перекриття.

розцінки на електромонтажні роботи

 1. На першому етапі електромонтажних робіт проводиться консолідація всіх побажань клієнта та їх початкова оцінка, перевірка поточного стану та параметрів електромереж, з'ясовується потреба в заміні тих чи інших ділянок з електропроводкою.
 2. У другій фазі безпосередньо проводиться електромонтаж та здійснюються пусконалагоджувальні роботи.

Прайс на електромонтажні роботи 2021

Види робіт, що проводяться

Вартість, грн

Підключення

Розетки

від 65

Прохідний вимикач

від 50

Датчик руху

від 210

Лічильника

від 340

Вимикача двоклавішного

від 55

Реле напруги

від 90

Стабілізатор

від 140

Монтаж

Електропровід

від 20 за метр

Розеток

від 70

Заміна

Пробок на автомати

від 450

Проведення в будинку/квартирі

від 20 за метр

На підставі вище наведеної таблиці нашим клієнтам легко зробити розрахунок вартості всіх електромонтажних робіт, ціни за точку окремо та визначитися з можливими витратами на комплексне обслуговування. І важливо не забувати, що зайва економія на електробезпеці може призвести до серйозних втрат фінансів і часу вже в найближчому майбутньому.

Наші переваги при проведенні електромонтажних робіт

Щоб забезпечити проведення електромонтажних робіт Львів на високому рівні, скористайтесь послугами нашої компанії. Безперечними плюсами такої співпраці стануть:

 • успішний багаторічний досвід електромонтажних робіт. У всіх майстрів за плечима понад п'ять років знань та навичок у сфері електромонтажу та операцій з проводкою;
 • акуратність та відповідальність. Ми скрупульозно виконуємо всі заплановані роботи, чітко відповідно до всіх пунктів, зазначених у укладеному договорі;
 • дотримання термінів електромонтажних робіт (Львів). Оплата провадиться лише після своєчасного отримання результату, який має повністю влаштовувати замовника;
 • гарантія на десятиліття. Майстри зацікавлені в якісній здачі всіх своїх робіт, оскільки будь-які виявлені дефекти їм доведеться виправляти за свій рахунок власними силами;
 • вигідна вартість. Наші ціни на електромонтажні роботи одні з найнижчих у Львові та найкращі за якістю отриманого результату.

електромонтажні роботи львів

Особливості електромонтажних робіт

Безпосередньо перед самим замовленням послуг профільних фахівців слід скласти попередній план розміщення в будинку побутової техніки та електроприладів, визначити їхню загальну кількість. Від цього безпосередньо залежатиме технологія електромонтажних робіт, що проводяться, а також планування електропроводки.

Припустимі помилки при подібних операціях або своєчасно не виявлені недоліки часто виявляються лише в майбутньому, що ускладнює їх виправлення, не кажучи про незаплановані значні витрати. Тому не обговорюється, що процедури з розведення проводки, монтажу обладнання, підключення мереж найкраще довірити професіоналам з електромонтажних робіт у Львові. Комплексне замовлення передбачає надання наступного набору послуг:

 • розведення електричної проводки;
 • встановлення електричних точок та підключення обладнання потрібного типу;
 • налагодження всіх видів електричного освітлення;
 • монтаж датчиків та встановлення трансформаторів;
 • проведення кабелів у гофрі;
 • монтаж щитової;
 • штроблення.

електромонтажні роботи львів ціни

Важливою процедурою вважається штроблення перекриттів під проводку. Складність і трудомісткість процесу залежить від характеристик міцності матеріалу. Найкращим виходом у такій ситуації буде залучення фахівця з електромонтажних робіт Львів, який здатний забезпечити:

 • строгий прямий кут штроб;
 • витримка потрібної дистанції від стелі (від 15 до 40 сантиметрів);
 • потрібний відступ від віконних та дверних отворів (приблизно 10 см);
 • необхідний розмір заглиблень у стіні (до 2,5 см);
 • ідеальну довжину кожної зробленої борозни (максимум три метри).

Алгоритм співпраці з нашою компанією чіткий та простий. Він включає проходження наступних послідовних етапів:

 1. Подання заявки по телефону або через спеціальну форму на сайті.
 2. Попереднє планування зустрічі із замовником на об'єкті та виїзд майстра.
 3. Початкове складання прайсу на електромонтажні роботи, оформлення кошторисної документації, визначення граничних термінів та підписання договору.
 4. Безпосереднє проведення всіх необхідних операцій з подальшим вичерпним прозорим звітом щодо наданих послуг.

ціни на електромонтажні роботи

Електромонтажні роботи Львів проводяться у повній відповідності до вимог та норм національного законодавства в архітектурно-будівельній сфері. Якщо потрібно комплексне обслуговування, уточнити розцінки на ремонтні роботи завжди можна на сайті або зв'язавшись будь-яким зручним способом з нашим менеджером.

Питання – відповіді
 1. Чому Львівський водогін б'ється струмом?

Серед причин можна виділити три основні. Найчастіше це пов'язано з некоректним монтажем електричної проводки. Також напруга може формуватися між водою та дротом, якщо водопровідні труби з металопластику або пластмаси прокладені невиправдано близько від електричного кабелю. Поява статистичної електрики також провокує різке падіння температури та сильний мороз. У будь-якому випадку для точного встановлення причин та їх усунення найкраще замовити у нас послуги спеціаліста з електромонтажних робіт Львів.

 1. Чому занадто часто вибивають автомати?

Швидше за все, допустиме навантаження для вашої лінії суттєво перевищене або сам автомат збоїть, має несправності. Слід провести підрахунок сумарної потужності всієї кількості підключених електроприладів та перевірити її відповідність заводським параметрам автомата. Якщо все виявиться в нормі, то досвідчений електрик у Львові додатково зможе провести якісну діагностику електричної проводки.

 1. Чи виправдано при налаштуванні освітлення з'єднувати алюмінієві та мідні дроти?

Категорично протипоказано. Мідь входить у агресивну взаємодію Космосу з алюмінієм, що призводить до катастрофічно швидкого окислення. Як наслідок відбувається втрата контакту і в найкоротший час жила дроти почне незворотно руйнуватися.

 1. Як зробити безпечне встановлення розетки у ванній кімнаті?

Грамотний та професійний монтаж розетки навіть у такому вологому приміщенні забезпечить повну безпеку та комфортність. Щоб підстрахуватися фахівці з електромонтажних робіт Львів можуть встановити спеціальні моделі, розроблені для експлуатації в умовах підвищеної вологості.

Корисні поради під час ремонту

З першого погляду при електромонтажних роботах не передбачається виникнення будь-яких складнощів. Достатньо лише попередньо розкласти в правильному порядку дроти в потрібних місцях поверхні, підключити вимикачі та розетки. Насправді, для подальшого комфортного та безпечного користування електроприладами слід звернути увагу на численні нюанси та не нехтувати порадами досвідчених майстрів.

Уже в початковій фазі робіт потрібно не тільки акуратно розрахувати потрібний метраж кабелю та його перетин, а й загальну кількість електроточок та розподільчих щитків для задоволення потреб усіх споживачів. Важливо також врахувати майбутнє максимальне навантаження на мережу під час піку енергоспоживання та кінцеве призначення приміщень.

Найбезпечнішим та естетично привабливішим варіантом електричної проводки у житлових приміщеннях вважається прихований. Монтаж електромереж у такому разі потрібно забезпечити обов'язково перед початком інших ремонтних або будівельних робіт, щоб провести всі необхідні комунікації за натяжною стелею, у штукатурці стін та перегородок, інших пустотах, які потім будуть приховані. Для забезпечення комплексного підходу та якісного результату зверніться до професіоналів по сухій стяжці підлоги, ціна на послуги у яких до того ж буде найбільш привабливою у Львові.

Особливо вимагатимуть допоробки цегляні та бетонні перегородки. За допомогою штроблення прокладаються канавки невеликої глибини для подальшого укладання електропроводів. Для більш надійної фіксації застосовуються спеціальні хомута. Також допустиме закріплення за допомогою суміші алебастру.

Важливим фактором під час здійснення електромонтажних робіт залишається специфіка приміщення, де встановлюється електрообладнання. Наприклад, в кухні наявність розеток буде просто необхідною під столом, забезпечуючи безпроблемне підключення необхідної кількості різної побутової техніки. Ключовим також може бути бажання замовника, який має право вимагати і домогтися монтажу вимикачів і розеток у певному місці. Єдиний виняток у такій ситуації – це вимоги техніки безпеки, порушувати які не можна ні в якому разі.

Щоб забезпечити безвідмовне функціонування сучасних потужних електричних приладів, оптимальним виявляється застосування матеріалів з високим запасом міцності. При підборі кабелів для електромонтажних робіт Львів доцільно зупинити свій вибір на багатодротяних або монолітних жилах з міді, які гарантують гнучкість та якісне функціонування кабелю.

Щоб напевно виключити можливість займання, використовуйте дроти з додатковим пластиковим обплетенням, вимикачі та розетки, здатні ефективно протистояти підвищеному нагріванню. Але не забувайте, що повністю гарантувати пожежну безпеку приміщення допоможе досвідчений професійний електрик з необхідним багажем знань та набором спеціальних інструментів.