Фотографії ремонтів
які виконали наші бригади
Яка ціна ремонтних робіт?
Найменування робіт
Од. вим.
Ціна/од. грн.Ціна
К-сть
Сума
Вибрати
Всі послуги

Загальна сума:0 грн

Замовити

Ремонт квартири в новобудові: особливості та цінова політика

Почати ремонт квартири в новобудові з компанією «RSBudova» просто. Команда професіоналів, яка працює в будівельній сфері вже більше 10 років, якісно виконує роботи будь-якої складності - від дизайну інтер'єру до капітального ремонту під ключ. В експлуатацію було здано понад двісті об'єктів, фото яких можна побачити на сайті у відповідному розділі.

ремонт в новобудові

Ретельна підготовка, скрупульозний підбір будівельних і оздоблювальних матеріалів, точно складений кошторис від фахівців компанії перетворять трудомісткий і не зовсім приємний процес ремонту в новобудові в досить просту процедуру, яка зажадає мінімальних зусиль і витрат часу. Підсумковий результат, при цьому, принесе тільки позитивні емоції. Адже всю роботу візьме на себе компанія «RSBudova».

Мета ремонтних робіт в новобудові

Для швидкого і легкого виконання ремонту в новобудові у Львові за допомогою бригади досвідчених будівельників, слід попередньо обговорити всі їх стадії. Цей пункт дасть можливість проведення попередньої оцінки для виділення необхідного бюджету і раціонального розподілу робочого часу. Серед питань особливостей ремонту квартири в новобудові, варто відзначити наступні:

 • чи буде потрібно перепланування, знесення або монтаж перегородок;
 • тип і особливості меблів, яку передбачається встановлювати;
 • які будуть матеріали, використовувані для обробки стін, підлоги;
 • побудова плану прокладання інженерних комунікацій.

Для того щоб проект дизайну повністю відповідав не тільки побажанням власника квартири, а й технічним нормам, рекомендується звернутися за допомогою до профільних фахівців. Професійні інженери і дизайнери компанії «RSBudova» розроблять оптимальний проект, враховуючи всі індивідуальні запити клієнта, а також складуть кошторис усього переліку майбутніх робіт під запланований бюджет. Компанія виконує роботи по ремонту з відповідальним підходом і якісним результатом, який можна побачити у вже зданих об'єктах. Серед таких - трикімнатна квартира, в якій був проведений ремонт в новобудові у Львові, а також інші об'єкти. Фото оновленої нерухомості з проведеним елітним дизайнерським ремонтом можна побачити на сайті.

Види ремонтних робіт у новій квартирі, їх ціна

Вартість ремонту в новобудові м Львів може змінюватися, так як повністю залежить від складності проекту, обраних матеріалів і переліку робіт. В середньому, ремонтні роботи в м Львів, виходячи з різних варіацій, можуть бути представлені так:

 1. косметичний, найбільш бюджетний спосіб ремонту в новобудові, ціна якого мінімальна;
 2. капітальний, вимагає заміни всієї обробки, вирівнювання поверхонь і демонтажу старих покриттів;
 3. елітний ремонт від дизайнерів, який включає в себе кардинальну зміну простору, створення унікального стилю із застосуванням матеріалів преміальної якості.

скільки коштує ремонт квартири в новобудові 2022Всі проекти, незалежно від їх складності та бюджету, готуються професійним дизайнером компанії, з індивідуальним, творчим підходом до вимог замовника. Завантажити більш докладний прайс-лист можливо на головній сторінці сайту компанії в один клік. Зазначені ціни мають ознайомлювальний характер, так як розрахунок вартості проводиться в індивідуальному порядку в залежності від комплексу виконуваних робіт, їх обсягу, обраних матеріалів і складності процесу.

За будь-якого питання можна звернутися до менеджера по телефону

Якщо мова йде про складання плану ремонту в новобудові у Львові, то він обов'язково повинен включати в себе наступні пункти:

 • робота електрика Львів для проводки електрики, телефонного кабелю;
 • прокладка комунікацій сантехнічного призначення;
 • чорнові роботи, пов'язані з обробкою;
 • правильний кріплення вхідних дверей;
 • іноді може бути потрібна заміна вікон або батарей, а також монтажні роботи на балконі;
 • проведення стяжки підлоги, ціна роботи залежить від площі;
 • оздоблювальні роботи стелі, в т. ч. його фарбування, монтаж гіпсокартону або натяжних стель;
 • здійснення укладання плитки (туалет, ванна, кухня);
 • проведення обробки стін (шпалери, фарбування);
 • робота сантехніка по підключенню обладнання;
 • роботи по приєднанню розеток і вимикачів;
 • укладання зовнішнього покриття підлоги;
 • проведення складально-монтажних робіт кухні;
 • кріплення міжкімнатних дверей, а також їх наличників, порогів, плінтусів;
 • здійснення генерального прибирання приміщень.

Прийнято починати ремонт в новобудові у Львові з чорнових робіт, з огляду на їх найбільшої вартості, тривалості і рівню забруднень. До таких відноситься монтаж інженерних комунікацій, а також труб в туалеті і ванній, прокладка електропроводки, виконання стяжки підлог, фарбування, вирівнювання поверхонь підлоги, стін.

вартість ремонту в новобудові львів

При виконанні ремонту в новобудові, враховується можливість усадки з плином часу, що призводить до виникнення тріщин в монолітно-каркасних, а також цегляних будівлях.

Переваги роботи з компанією «RSBudova»

Основним питанням є вибір компанії для ремонту квартири Львів. В цьому випадку є всього три варіанти: виконати ремонт особисто, попросити друзів або звернутися до професіоналів. Вигоду того чи іншого способу нескладно підрахувати. Варто врахувати наступне:

 1. приблизну ціну вільного часу;
 2. скільки коштує ремонт квартири в новобудові в 2021 році;
 3. вартість необхідних інструментів, які потрібно буде придбати;
 4. потенційні витрати на можливі помилки, пов'язані з відсутністю інформації та знань в області ремонтно-будівельних робіт.

Відсутність досвіду може привести до значної переоцінки своїх сил, що тягне за собою затягування термінів проведення ремонту в новобудові і збільшення витрат.

Щоб повністю уникнути проблем, пов'язаних з ремонтними процесами, варто вибрати нашу компанію RSBudova, що має багаторічний досвід і незаплямовану репутацію на будівельному ринку.

Ми надаємо:

 • фахівців, кожен з яких має досвід не менше п'яти років;
 • якісне виконання ремонту під ключ. Наші майстри зацікавлені зробити роботу без дефектів, так як їх виправлення здійснюється за рахунок фахівця;
 • завершення ремонтних процесів точно в термін;
 • гарантію 10 років, що дає власнику нерухомості впевненість в завтрашньому дні;
 • грамотно складений договір з прописаний прав і обов'язків сторін.

Ми з радістю допоможемо розробити дизайн приміщень, відповідно до сучасних тенденцій і розумінням комфорту власником квартири. Зробимо розрахунок того, скільки коштує ремонт в новобудові, а також всебічну підтримку з вибору типу і кількості матеріалів.

Технологія проведення робіт

Етап підготовки включає в себе оцінку фінансових можливостей на підставі калькуляції вартості ремонту квартири в новобудові. Для цього важливо починати роботу з фаховим, відповідальним і акуратним бригадою.

 • Монтаж електропроводки.

На чорновий ступені ремонту в новобудові виконується монтаж електропроводки, т. ч. в більшості своїй оселі в новобудовах здається в експлуатацію без розводки, а власник нерухомості має лише електрощиток. Місця розташування розеток необхідно визначити до закінчення підсумкової обробки стін.

 • Сантехнічні роботи.

Що стосується монтажу каналізації і розводки сантехнічних комунікацій, то в процесі ремонту тут варто обійтися тимчасово змонтованими кранами і унітазом, а стаціонарну сантехніку рекомендується встановлювати вже після розведення труб, а також оздоблювальних робіт з облицювання стін плиткою або кахлями.

 • Оздоблювальні роботи.

До опоряджувальних робіт стель потрібно приступати тільки після того, як проведені всі попередні етапи. У разі необхідності виконання шпаклівки поверхонь, варто запастися терпінням і бути готовим до того, що процес зажадає додаткових витрат часу і коштів. Якщо час виконання робіт відіграє велику роль, то потрібно звернути увагу на обробку гіпсокартоном, яку можна провести не тільки якісно, ​​але і швидко, в залежності від індивідуальних вимог замовника.

скільки коштує ремонт квартир в новобудові

Оздоблення стін також є одним з необхідних етапів ремонту квартири в новобудові. Тому, після закінчення облицювання стелі, слід приступити до стін. Гармонійний і завершений загальний вигляд всього інтер'єру багато в чому залежить від якості, а також дизайну оформлення стін. На даний момент застосовується велика кількість варіантів облицювання, серед яких виділяють:

 1. гіпсокартон;
 2. шпалери з натуральних матеріалів, вінілові, пробкові та рідкі;
 3. покриття зі штучного каменю;
 4. плитка;
 5. дерев'яні панелі.

Після робіт по стяжці підлоги, необхідно вибрати підлогове покриття. Їм може бути ламінат, паркетна дошка, керамічна плитка, дерев'яна дошка для підлоги або ковролін. Процес укладання закінчується монтажем плінтуса.

 • Завершальний етап.

Остаточним етапом ремонту є монтаж міжкімнатних дверей і розстановка меблів, які залежать від загальної стилістики та дизайну інтер'єру квартири. Двері підбираються відповідний кольоровій гамі всіх приміщень, а також виходячи зі своїх ергономічних характеристик.

Меблі же стає на місця певні завчасно дизайнером. Після підключається побутова техніка, сантехніка у Львові та інше.

Для того щоб дізнатися, скільки коштує ремонт квартири в новобудові в 2021 році, варто ознайомитися з таблицею, в якій наведено основні тенденції в дизайні інтер'єру 2021.

Особливості дизайну

Характеристика

Колірна палітра

Сільський стиль

Натуральні матеріали обробки, необроблені тканини в елементах декору, використання плетених меблів з ротанга, бамбука. Простота і мінімалізм стилю.

Коричневий, бежевий, бордовий, темно-зелений

Близькість до природи

Елегантні матеріали, високотехнологічний текстиль. Аксесуарами виступають вазони з квітами. Рослинний принт в обробці.

Зелений, блакитний, бежевий, коричневий

Смарт квартира

Використання інтелектуальних технологій, оптимізація простору. Предмети інтер'єру і меблі із застосуванням функцій розумного будинку.

Колірна гамма з дотриманням балансу і гармонійним поєднанням відтінків

Питання-відповіді

 1. Який час потрібно для розрахунку всіх етапів кошторису?

Підсумковий кошторис усіх необхідних робіт і потрібної кількості матеріалів, в залежності від рівня складності проекту, як правило, займає 2-5 робочих днів.

 1. У які терміни виконуються ремонтні роботи?

В середньому, мінімальний термін проведення ремонту в новобудові, в разі дотримання необхідних будівельних норм, становить три місяці. На визначення більш точного часу, яке може знадобитися на ремонтні роботи, впливає:

 • розмір об'єкта;
 • рівень складності;
 • наявність матеріалів та інструментів.
 1. Яким чином здійснюється оплата ремонту квартири в новобудові?

закінчились роботи оплачуються за фактом їх виконання відповідно до плану, затвердженого в проекті та кошторисом.

 1. Яка гарантія надається?

Компанія «RSBudova» оформляє повноцінну гарантію 10 років на всі виконані ремонтні роботи і надані матеріали.

Корисні поради і рекомендації

 • Перед тим, як почати демонтажні роботи м Львів, рекомендується визначити величину перепаду показника висоти підлоги і стелі. Вимірювання слід проводити водяним або лазерним рівнем. Отриманий показник впливає на вибір технології оздоблювальних робіт.
 • У разі необхідності заміни вікон, варто звернути увагу на те, що будинок належить до категорії новобудов. У зв'язку з цим існує необхідність додаткового зазору в швах для попередження виникнення деформації.
 • Після того як ремонт переходить на стадію штукатурки стін, проведення електричної розводки, прокладки сантехніки, систем вентиляції, рекомендується скласти поетапний план, а також залишити прямі кути між перегородками з метою мінімізації складності виконання робіт з укладання плитки.

вартість ремонту в новобудові

Будь-якому власникові квартири в новобудові, що вимагає ремонту, буде цікаво і корисно знати, як і на чому можна при цьому заощадити. Так, на етапі вирівнювання стін, здешевити процес в разі відсутності в приміщенні чистової обробки, можна, застосувавши гіпсокартон, який можна купити за меншу вартість, ніж штукатурку. Спосіб, безумовно, вимагає деяких специфічних знань і умінь, а також невеликого зменшення площі приміщення.