Фотографії ремонтів
які виконали наші бригади
Яка ціна ремонтних робіт?
Найменування робіт
Од. вим.
Ціна/од. грн.Ціна
К-сть
Сума
Вибрати
Всі послуги

Загальна сума:0 грн

Замовити

Ремонт квартири в новобудові згідно дизайнерського рішення

Ремонт квартири в новобудові згідно дизайнерського рішенняКупівля нового житла – важливий етап в житті кожного і його оформлення повинне проводитись теж на високому рівні. Тому ремонт квартири в новобудові необхідно виконувати разом з досвідченими спеціалістами нашої компанії, що знають всі можливі нюанси, які можуть виникати. До того ж вони зроблять все не лише якісно, але й достатньо швидко.

На що варто звернути увагу при ремонті в новобудові

Перш за все перед початком ремонту квартири в новобудові, потрібно визначитись з планом дій. Для цього разом з нашим дизайнером, створюється 3Д візуалізація вашого житла. За допомогою такої моделі ви зможете побачити, яким чином виглядатиме кожна кімната, коли завершаться ремонтні роботи. Після ознайомлення з остаточним результатом, при необхідності, вносяться певні зміни. Вони, на вашу думку, можуть краще поєднувати всі декоративні елементи та дрібні деталі.

Під час ремонту квартири в новобудові важливо дотримуватись вибраного стилю. Дизайнери нашої компанії допоможуть обрати:

 • відповідні кольори;
 • типи, форми та розміри оздоблювальних матеріалів;
 • спосіб оформлення стін;
 • варіанти обраного декору.

Від цих нюансів залежить ціна ремонту в новобудові, яку прораховують наші працівники до початку проведення всіх процесів.

Технологія ремонту квартири в новобудові

Технологія ремонту квартири в новобудовіЖитло в нових будівлях зазвичай можна купити з проведеними в ньому мінімальними облицювальними роботами. Проте перед початком багатьом клієнтам ми пропонуємо створити модель майбутньої оселі. Це допоможе продумати всі елементи до дрібних деталей. Після цього ми складаємо кошторис, виходячи з розцінок на ремонт квартири в новобудові. Варто враховувати, що загальна вартість виконання ремонтних робіт перш за все залежить від якості та виду витратних матеріалів, які обрав замовник.

Основні етапи проведення:

 1. вирівнювання стін та інших поверхонь (штукатурка);
 2. заміна сантехніки та електромонтаж;
 3. проведення робіт, направлених на облаштування стяжки, та шпаклювання поверхонь;
 4. встановлення підвісних стель;
 5. додаткові послуги під час ремонту процесу ремонтні роботи Львів – тепло- та шумоізоляція;
 6. укладка плитки, оздоблення стін та підлоги;
 7. заміна кондиціонування та вентиляційної системи;
 8. завершення – декоративне оформлення стінних перегородок;
 9. прибирання залишків будівельних матеріалів та вивіз сміття.

Після закінчення ремонт квартир під ключ Львів, наша команда професіоналів здає об'єкт в експлуатацію та надає гарантію на всі виконані роботи.

Співпраця по "ремонт в новобудові"

Співпраця по Дизайнерський проект вашої оселі – невід'ємна частина ремонтної діяльності, адже він складає основу всього процесу. За допомогою 3Д-моделі можна безперешкодно вирішити питання зонування приміщення, визначити, де і яким чином буде розміщена та чи інша деталь після ремонт квартир Львів.

Візуалізація, виконана з нашими дизайнерами, дає можливість швидше визначитись в поєднанні стилів, які ви хочете використати при облаштуванні житла. Особливо це відноситься до тих випадків, коли ви бажаєте виконати ремонтні роботи з індивідуально розробленим дизайном інтер'єру.

Ми працюємо на ринку будівельних послуг вже протягом 10 років, і за весь цей час здали в експлуатацію безліч об'єктів. Наша команда виконує все:

 • якісно і на високому рівні;
 • за максимально короткий термін;
 • дотримуючись необхідних норм і правил проведення ремонтних робіт.

Також перед виконанням потрібно враховувати розцінки на ремонт квартири в новобудові. Від них залежить загальна вартість здійснення процесів та витрати на матеріали. Оскільки ціни на наші послуги достатньо приємні, то і сума, витрачена на ремонтні роботи, буде відповідати вашим можливостям.