Якісна тепла підлога електрична у Львові

Серед безлічі різних варіантів обігріву житлових приміщень система тепла підлога електрична є однією з найбільш популярних і затребуваних. Вона поєднує в собі зручність, економічність і прогресивність, може використовуватися як основний, так і додатковий обігрівач. Для якісного монтажу теплої підлоги електричної, ціна на яку, до того ж, буде найбільш вигідною, найкраще звернутися до кваліфікованих майстрів з відповідним досвідом.

тепла підлога електрична

Під час використання стандартної системи опалення повітря в приміщенні нагрівається від батарей на стіні і піднімається відразу вгору до стелі, залишаючи холодніші шари внизу. Застосовуючи для обігріву тепла підлога електрична можна досягти рівномірного розподілу гарячого повітря, оскільки додатково прогріваються нижні перекриття. Максимальна температура при цьому не перевищує 55 градусів за Цельсієм, що недостатньо для випадкового займання. Щоб виправдати ціну теплої підлоги електричної, не рекомендується в якості покриття для підлоги застосовувати занадто щільний матеріал з низькою тепловіддачею.

Вирішивши на монтаж електричної теплої підлоги ви отримуєте такі переваги:

 • можливість експлуатації з будь-яким покриттям;
 • універсальність, електрична тепла підлога буде однаково добре використовуватися як в офісі, так і вдома;
 • автоматичне вимкнення та включення нагрівальної системи;
 • самостійне встановлення бажаного температурного режиму, легке регулювання;
 • рівномірний прогрів усіх шарів повітря в кімнатах та приміщеннях;
 • може застосовуватися як основною, так і додатковою системою обігріву;
 • тривалий період експлуатації;
 • простий монтаж теплої підлоги електричної за допомогою професіоналів, нескладний повсякденний догляд.

тепла підлога електрична монтаж ціна

До нечисленних мінусів належать необхідність прокладання нової проводки у старих будівлях та зростання витрат на електроенергію (від 110 до 150 Вт на квадратний метр поверхні). Втім, у разі все відносно. Порівняно з іншими існуючими системами опалення тепла підлога електрична дозволяє заощаджувати 40-45% енергії.

Від чого залежать розцінки на електромонтажні роботи

Ціна монтажу теплої підлоги залежить безпосередньо від декількох параметрів. Враховується вид використовуваних гріючих елементів, обсяг підготовчих робіт і площа приміщення, його місцезнаходження, вартість застосовуваного матеріалу, ціни на суху стяжку (Львів).

Розцінки на електромонтажні роботи залежать від того, якого типу електропідлога буде встановлюватися. До його основних видів відносять:

 • підлога на основі кабелів, що перетворюють з електричної в теплову енергію. Їх укладання проводиться в шар клею під ламінат, плитку, дерев'яний або корковий настил;
 • інфрачервоний плівковий, що складається зі смужок карбонової пасти з напівпровідниками з міді, заламінованих між шарами міцної полімерної плівки. Живлення карбонових елементів здійснюється від побутової мережі зі стандартними 220 вольт;
 • проводка, що саморегулюється, яка використовується лише в окремих випадках, оскільки цінамонтажу електричної теплої підлоги цього виду занадто висока.

тепла підлога електрична львів

У свою чергу, обігрівальні системи на базі кабелів представлені такими трьома типами:

 1. Одножильні для укладання в приміщеннях із простим плануванням. Купуючи одинарний провідник, слід точно розрахувати довжину відрізка, оскільки самостійно додавати або укорочувати провід вже не можна.
 2. Двожильні. Екрановані провідники з нагрівальної та живильної жили підходять для різних приміщень і можуть використовуватися навіть на відкритому повітрі.
 3. Нагрівальні двожильні мати. Основою є провідники з певним кроком, які закріплюють на стійкій до високої температури сіті.

Прайс на ремонтні роботи Львів виглядає так:

Види робіт, що проводяться

Ціна за квадратний метр

Монтаж теплої підлоги водяної

від 95 грн

Монтаж теплої підлоги електричної

від 85 грн

Монтаж теплої підлоги інфрачервоної

від 55 грн

Встановлення терморегулятора

від 120 грн

Точна ціна на монтаж теплої підлоги електричної остаточно розраховується нашими фахівцями після безпосереднього відвідування об'єкта та проведення вимірів. Також важливо знати, яка буде використовуватися основа і якою виявиться запланована витрата матеріалу.

Переваги нашої компанії під час встановлення електричної теплої підлоги у Львові

електрична тепла підлога львів

Для високоякісного монтажу теплої підлоги електричної (Львів) скористайтесь послугами фахівців з нашої компанії. Вигодами такої співпраці виявляться:

 • точність, відповідальність та акуратність. Співробітники чітко та у строки виконають усі необхідні роботи, передбачені у укладеному договорі;
 • досвід майстрів (не менше п'яти років) та наявність професійних навичок забезпечують отримання потрібного результату відразу, без подальших доопрацювань чи виправлень;
 • наявність гарантії на зроблені роботи та надані послуги. Адже у разі виявлення будь-яких дефектів або допущених помилок фахівцям доведеться виправляти їх за власний рахунок власними силами;
 • остаточний розрахунок із замовником проводиться виключно після отримання результату, що повністю влаштовує клієнта;
 • найкраще співвідношення вартості робіт з їх якістю. Ми пропонуємо послуги електрика (Львів), ціни на які вас приємно здивують.

Особливості укладання теплої підлоги електричної

Сама процедура монтажу розпочинається з проведення підготовчих операцій. На першому етапі робіт визначаються місця, куди планується встановлювати покриття, де знаходитиметься термодатчик та терморегулятор. Із загальної площі виключаються ділянки, на яких розміщуються меблі або велика побутова техніка.

Після очищення потрібних площ проводиться безпосереднє укладання секцій нагрівального мату і, якщо потрібно, коригування його положення. Далі підключаються датчики температури та терморегулятор, здійснюється заливка мату плитковим клеєм або стяжкою. Пізніше проводиться остаточний монтаж плитки для підлоги, ламінату або іншого виду покриття.

Слід зазначити, що при виготовленні кабелю для нагрівальних матів на нього наносять металеве обплетення, яке служить як громовідвід та екран, що перешкоджає виникненню пожежі при випадковому пошкодженні. Додатково таке сталеве покриття захищає від електромагнітного випромінювання, хоча у випадку з електричною теплою підлогою його рівень у сотню разів менший, ніж у телевізора.

Під час встановлення теплої підлоги електричної у Львові слід звернути увагу на такі нюанси виконання робіт:

 • підключення терморегулятора до датчиків підлоги не дозволяє системі перегрітися і додатково заощаджує електроенергію;
 • спеціальні моделі терморегуляторів дозволяють задавати температуру в індивідуальному порядку, доступні також дистанційно керовані та програмовані типи подібних приладів;
 • найкраща тепловіддача з усіх видів підлогового покриття має плитка, далі йдуть ламінат і дошка (дерево);
 • розкладку теплої підлоги електричної потрібно проводити з огляду на наявність у приміщенні вільного простору;
 • утеплювач (теплоізоляція) кімнат здатна в рази зменшити обсяг електроенергії, що використовується для обігріву.

тепла підлога електрична монтаж

Порядок співробітництва з укладання теплої підлоги електричної з нашою компанією передбачає проходження кількох взаємопов'язаних послідовних етапів:

 1. Подання заявки на надання послуг через спецформу на нашій веб-сторінці або по корпоративному телефону.
 2. Виїзд майстра та зустріч із представником замовника безпосередньо на об'єкті.
 3. Консультація, попереднє обговорення ціни монтажу теплої підлоги електричної, уточнення прайсу на необхідні види роботи, підготовка кошторису, встановлення дедлайнів, укладання та підписання договору.
 4. Проведення підготовчих операцій, безпосередній монтаж та здавання об'єкта. Надання повного фінального звіту.

Всі роботи з встановлення теплої підлоги електричної, як і інші види ремонту квартир у Львові, нашими співробітниками виконуються у чіткій відповідності до вимог національного законодавства та відповідають усім нормам, встановленим в архітектурно-будівельній сфері.

Популярні питання – відповіді щодо монтажу електричної теплої підлоги
 1. Як тепла підлога електрична функціонує?

Згідно з фізичним законом Джоуля-Ленца при передачі електроенергії по проводах її частина виділяється (втрачається) у формі тепла. Підібравши матеріал нагрівальних елементів підлоги особливим чином і максимізувавши тепловиділення, можна успішно використовувати цю особливість для обігріву приміщення.

 1. Яка тепла підлога краща?

Сьогодні на ринку представлені різноманітні види підлоги із функцією обігріву. При виборі найбільш оптимального крім вартості також важливо звернути увагу на тип покриття, що використовується в будинку або квартирі. Рекомендується монтаж електричної теплої підлоги під плитку, тоді як під лінолеум або ламінат найкраще використовувати інфрачервону теплу підлогу.

 1. Використовуючи теплу підлогу електричну (Львів), чи слід бояться удару струмом?

Усі сучасні нагрівальні мати передбачають забезпечення максимальної безпеки при їх використанні. Щільна ізоляція унеможливлює випадкове пошкодження кабелю, дозволяючи встановлювати таку підлогу навіть на кухні або ванній кімнаті з їх високим рівнем вологості.

 1. Наскільки дорогою буде електрична тепла підлога (Львів) під час експлуатації?

Електроенергія для розігріву матів потрібно значно менше, ніж у разі застосування бойлера або котла. Живлення подається до кабелю в підлозі лише тоді, коли відбувається зниження температури. До того ж, завдяки хорошим властивостям покриття і стяжки, що акумулюють, додатково в кімнатах зберігається раніше вироблене тепло, тепла підлога електрична не потрібно постійно тримати в активному стані.

Корисні поради під час ремонту квартир у Львові

Значна кількість наших співвітчизників звикла виконувати всі ремонтні роботи власними силами, покладаючись на особистий досвід та почерпнуті з інтернету несистематизовані знання. Але для отримання дійсно якісного результату, а також подальшого безпечного та комфортного використання підлогової системи обігріву найкраще звернутися до фахівців з ремонту квартир у Львові.

Співробітники нашої компанії завжди готові прийти на допомогу своїм клієнтам, дати слушну консультацію чи корисну пораду, звернути увагу на можливі нюанси під час монтажу електричної теплої підлоги під плитку:

 • двожильний провід відмінно підійде для приміщень зі складним плануванням, оскільки відрізняється більш простим монтажем (йому не потрібно виведення до терморегулятора, достатньо замкнути мережу наконечником);
 • ціна монтажу теплої підлоги електричної виявиться меншою, якщо нагрівальний мат укласти в тонкий клеючий склад, не використовуючи товсту стяжку з пісочно-цементного розчину. Додатковим плюсом, крім дешевизни, буде також рівномірне та швидке нагрівання поверхні;
 • гріюча інфрачервона плівка виявиться ідеальним рішенням, якщо немає можливості обігріваючий провід залити безпосередньо в стяжку. За необхідності така плівка легко переноситься в інше місце, її можна спокійно різати та демонтувати.

Якщо вам потрібно монтаж теплої підлоги електричної, ціна якої не вдарить по кишені, а якість виявиться на висоті, не відкладайте реалізацію своєї мрії на потім. Звертайтеся до найкращих майстрів Львів, які працюють на нашому підприємстві! Наші менеджери із задоволенням допоможуть вам підібрати ідеальний варіант теплого покриття, розрахують вартість усіх робіт та підкажуть найвигідніші варіанти.