Сантехнічні роботи під ключ у Львові

Сантехнічні роботи під ключ пропонує наша будівельна компанія «RSBudova». Ми виконаємо всі сантехнічні роботи у Львові з високою якістю в новобудові і зробимо капітальний ремонт старого житлового фонду. Ми не посередники, а команда професійних майстрів, які зацікавлені в успіху спільної справи.

Наша реклама - це фотоматеріали готових об'єктів і задоволені клієнти. На сайті ви можете ознайомитися з фото останніх робіт, які виконувалися від проекту дизайну інтер'єру у Львові до розстановки меблів. Знаючи свою роботу на відмінно фахівці компанії виконають ремонт і установку сантехнічних комунікацій якісно і в обумовлені терміни.

сантехнічні роботи

«RSBudova» більше десяти років працює в сфері будівництва у Львові і області, тому має величезний досвід. Ми можемо надати сантехнічні роботи, в які входить монтаж водопостачання і водовідведення, систем опалення та водопідготовка питної води.

До особливостей послуг сантехніка нашої компанії відноситься:

 • майстри бригади - дипломовані фахівці;
 • відповідальні люди без шкідливих звичок і брутального ставлення;
 • зацікавлені в якості послуг, що надаються, так як виправлення будь-якого дефекту відбувається за рахунок майстра.

Види сантехнічних робіт у Львові і ціни послуг

Сантехніка під ключ досить широке поняття. У вартість сантехнічних робіт Львів входить комплекс послуг від установки унітазу до повної обробки ванної кімнати, а також організація нормального процесу водозабезпечення та відведення каналізаційних вод. В повний перелік послуг сантехніка входить:

 1. монтаж холодної та гарячої системи водопроводу.

Сама система складається з різних приладів сантехніки, запірної арматури та труб. Щоб все справно працювало і комунікація виглядала естетично, фахівці продумують все до дрібниць: це проектування схеми і закупівля необхідних матеріалів, монтаж бойлера, систем фільтрації і т.д.;

 1. монтаж каналізації.

Це монтаж з нуля або заміна старої системи каналізаційних труб, стиків і перенесення лежаків. Також може проводитися профілактична чистка зливу;

 1. монтаж опалення.

Проектування і монтаж опалювальної системи з радіаторами, полотенцесушителямі. Підведення труб в рамках послуги «тепла підлога» з водяним способом нагріву;

 1. монтаж сантехніки.

Це монтаж душової кабіни або ванни, раковини, унітазу, біде, змішувачів, водяних лічильників і т.д., а також гідромасажних боксів.

В сантехнічні роботи у Львові входить все, що забезпечує комфорт сучасного життя. «під ключ» - це значить, що зовсім за всі стадії робіт відповідає виконавець. В результаті чого Ви повністю позбуваєтеся зайвої суєти і отримуєте повністю готове приміщення до експлуатації.

Розрахунок вартості послуг сантехніка відбувається індивідуально в залежності від складності завдання, кількості виконаних робіт і використовуваних матеріалів (у разі якщо Ви довірите їх закупівлю професіоналу).

розцінки на сантехнічні роботи львівська область

Розглянемо орієнтовні ціни на сантехнічні роботи у Львові:

Найменування послуги

Одиниця виміру

Вартість

(грн)

монтаж магістральних фільтрів води

шт

від 300

монтаж лічильників води

шт

500

монтаж чавунного стояка каналізаційного та холодної, гарячої води

шт

вiд 2800

монтаж пластикового стояка каналізаційної та холодної, гарячої води

шт

від 1900

прокладка водяного теплої підлоги

м кв.

150

демонтаж і монтаж кухонної мийки з змішувачем і сифоном

точка

850

монтаж труб подачі води та каналізації (розводка)

точка

1900

Це мала частина цін на сантехнічні роботи у Львові. Ви зможете завантажити прайс-лист на головній сторінці сайту або зателефонувати за номером. Наш менеджер відповість на всі питання.

Переваги професійних сантехнічних робіт компанії RSBudova

Окремо взяті послуги можуть вийти недешево. Що не скажеш про комплекс послуг, які надає наша компанія. Якість та доступні ціни на ремонтні роботи у Львові під ключ - основні переваги «RSBudova». Ми обговорюємо і прописуємо кошторис, що не взимая плату на непередбачені ситуації, чітко вказуючи розцінки на сантехнічні роботи Львівської області в договорі.

Крім того, послуги сантехніка компанії відрізняються наступними перевагами:

 1. досвід. Всі фахівці мають п'ятирічний практичний досвід роботи;
 2. технічні ресурси. У нас є все необхідне обладнання для виконання різноманітних завдань;
 3. універсальність. Ми пропонуємо капітальний ремонт квартир у Львові, ціни якого приємно Вас здивують;
 4. надійність. Всі види робіт ми виконуємо самостійно, без посередників, якісно і професійно;
 5. довговічність якості. Надаємо гарантію на сантехніку і змонтовані системи - 10 років;
 6. оперативність. Сантехнічні роботи виконуються в стислі терміни і в точно обумовлений час.

ціни на сантехнічні роботи львів

Так як процес розводки трубопроводу відноситься до прихованої категорії, тому від проектувальників і виконавців вимагає відповідальності і професіоналізму. Порушення порядку сантехнічної роботи Львів або недбалість може призвести до повного або часткового ремонту мереж, а також руйнівним заходам.

Наша команда завжди готова до виконання складних і неординарних проектних рішень, постійно підвищуючи кваліфікацію.

Технологія виконання сантехнічних робіт

Монтаж сантехніки здійснюється як в споруджуваному будинку, так і в уже існуючому. У новому будинку набагато простіше проводити монтаж, так як немає потреби демонтувати стару сантехніку і труби. У зворотному випадку проводиться демонтаж непотрібного устаткування, прибирання і вивезення сміття.

Наступним етапом буде підбір комунікацій згідно з проектом. Майстри орієнтуються в сучасних технологіях і матеріалах. Тому, Ви можете покластися на фахівця при виборі необхідних витратних матеріалів. Він складе список матеріалів, Ви затвердите його і тоді почнеться закупівля.

Якщо коротко, то технологія виконання сантехнічних робіт складається з таких основних пунктів:

 • складання схематичного плану розміщення опалювального і сантехнічного обладнання;
 • розмітка розводки водопроводу, каналізації і опалювальної комунікації;
 • калькуляція необхідних матеріалів і приладів;
 • монтаж і зварювання водопровідної магістралі;
 • монтаж приладів водоочистки, нагріву води тощо.;
 • прокладка каналізаційних систем;
 • підключення до систем побутової техніки та сантехніки ціна за точку, якої мінімальна.

Грамотно виконані сантехнічні роботи у Львові гарантують не тільки безперебійний відведення та подачу води, але і відкритий доступ до вузлів трубопроводу, що має важливість. Адже в процесі експлуатації, незалежно від якості установки сантехніки, доведеться проводити їх профілактичний огляд. Тому завчасно плануються наявність люків в певних місцях.

сантехнічні роботи львів

Після розподілу розводки трубопровід маскують в пазогребневих плитах, цеглі або в конструкціях з гіпсокартону. Водовідводи від умивальників укладають в проштроблені канавки в стіні. Горизонтально-похило розташований трубопровід каналізації у ванній зазвичай топлять в стіні і ховають за короб з гіпсокартону. У кухні така необхідність зустрічається рідше, так як комунікації поміщаються під нижньою базою гарнітури.

Порядок початку співпраці і оплата сантехнічних послуг

Щоб почати сантехнічні роботи у Львові з компанією «RSBudova» можна залишити заявку на сайті. Наш менеджер Вам передзвонить. Або зателефонувати за номером, вказаним на головній сторінці. Ми домовимося про час зустрічі для огляду об'єкта. Після цього ми зможемо підготувати проектну документацію, після затвердження якої складається кошторис.

Далі перейдемо до підписання договору, де будуть вказані права і обов'язки сторін, а також терміни виконання сантехнічних робіт.

Також ви можете скористатися нашою бригадою для проведення ремонтних робіт, що в комплексі зробить вартість ремонту в новобудові і в старому житловому будинку дешевше.

сантехнічні роботи львів ціни

Часті питання наших клієнтів

Під час ремонту, перепланування або будівництва будинку виникають безліч питань і нюансів, без допомоги фахівців з якими не впоратися. Тому наші клієнти часто звертаються до нас, щоб отримати кваліфіковані відповіді.

Розглянемо найчастіші з них:

 • Чи можу я сам зробити сантехнічні роботи у Львові?

Відповідь досить проста, головне потрібно враховувати якої мети Ви хочете досягти. Якщо Вам необхідний якісний і довговічний ремонт, то не варто економити і найкраще вдатися до послуг професіонала в своїй області, адже дані процедури досить складні і не кожен впоратися з ними без відповідного досвіду і навичок.

Наприклад, важливо визначити правильний кут нахилу водостічних труб, так як стоки стікають не під тиском, а самопливом. Неправильний розрахунок може привести до засмічення труб.

 • Як довго ведуться роботи?

В нашій команді знаходяться тільки висококваліфіковані співробітники, які в найкоротші терміни якісно виконають своє завдання. Однак терміни розраховуються з нормами технологічних процесів, які не можна квапити.

 • Які труби використовують для сантехнічних мереж?

Найчастіше для комунікацій використовують пластикові труби. Їх вибирають за легку вагу і простоту з'єднання елементів, довговічність і зносостійкість. Рідше використовуються сталеві і чавунні труби.

Пластикові вироби діляться на:

 1. полібутиленові - це матеріал здатний витримати гарячу воду температурою до 90 градусів;
 2. із зшитого поліетилену - призначені для систем теплої підлоги, а також підходять для систем водопостачання та опалення. Цей матеріал вважається передовим завдяки високій стійкості до підвищених температур і з'єднанню за допомогою прес фітингів;
 3. поліетиленові - міцний і еластичний матеріал, який можна застосовувати для мереж холодного водопостачання. З'єднуються фітингами під обтиск;
 4. ПВХ - жорсткі труби, які не горять. Підходять для монтажу опалювальної системи, підведення холодної і гарячої води. Їх з'єднують за допомогою склеювання;
 5. поліпропіленові - використовують для будь-яких інженерних комунікацій. Їх з'єднують за допомогою спайки спеціальним інструментом (паяльником);
 6. металопластикові - з'єднання металу і пластика. Вони мають переваги цих матеріалів, тому підійдуть для подачі води, як холодної, так і гарячої.
 • Система інсталяції, що це таке?

Це спеціальні сталеві стелажі, які використовуються для установки сантехніки. Вони здатні витримати великі навантаження, наприклад: унітаз до 400кг. Їх можна монтувати в будь-якій частині ванної кімнати. Маскується конструкція за допомогою гіпсокартону і облицювальної плитки. Таким чином, стелажі дають можливість використовувати приміщення з максимальною користю.

Рекомендації фахівців сантехніки

За інженерним міркувань місце установки унітазу прив'язане до стояка, проте з системами примусової каналізації можливе перенесення санвузла на відстані від 15 до 100 метрів. Це актуально для багаторівневих квартир.

Встановіть в кухонну раковину діспоузери - механізми оснащені електричними ножами для подрібнення залишків їжі. Найдрібніші частинки змиває водою, не засмічуючи каналізацію.

Якщо хочете заощадити простір у ванній кімнаті вибирайте унітаз з безбочковой системою, яку називають друкшпюлер. Пристрій високого тиску функціонує під напором води від 1 до 5 атмосфер, а низького - від 0,6 атмосфер.

Сьогодні популярні ванни, виготовлені з литого мармуру. Відрізняє такий виріб від акрилових варіантів висока міцність, простота в установці, антибактеріальні властивості та збереження температури води.

Сьогодні в тренді мінімальне використання блискучого хрому. Виробники пропонують по-справжньому ексклюзивні вироби з якісної сталі з позолотою, зі скла і навіть рідкісних порід деревини.