Якісна тепла підлога Львів

На сьогоднішній день Львів'яни успішно використовують одразу кілька способів ефективного утеплення свого житла. До найбільш популярних відносяться відповідна обробка зовнішніх стін приміщень, монтаж спеціальних віконних систем і особливо встановлення теплої підлоги. Останній варіант поєднує у собі прогресивність із завидною економічністю. Тепла підлога Львів зручна для використання як основної, так і додаткової опалювальної системи.

тепла підлога

Використовуючи для обігріву різних кімнат нагріту підлогу, легко домогтися розподілу гарячого повітря рівномірними порціями по всьому об'єму приміщення. При цьому температура навіть за свого максимуму піднімається не вище 55 градусів Цельсія, залишаючись на безпечному рівні.

Проводячи монтаж теплої підлоги у своєму житлі ви отримуєте такі переваги:

 • експлуатація можлива разом з будь-яким видом покриття;
 • використання виправдане у різних ситуаціях та для різних типів приміщень;
 • якісний прогрів усієї площі приміщень;
 • автоматизація управління процесами включення та вимикання нагрівальної системи;
 • встановлення температурного режиму залежить виключно від бажання власника;
 • нескладний монтаж теплої підлоги Львів за допомогою перевірених фахівців, простий повсякденний догляд;
 • тривалий час експлуатації без необхідності капітального ремонту.

Найчастіше клієнти вибирають для себе один із наступних видів теплої підлоги – електричний або водяний. У першому випадку, який більш простий, спочатку клеяться мати, зверху робиться укладання електричного кабелю або проводиться тонка стяжка і укладання покриття для підлоги (ламінату, плитки, лінолеуму). Монтаж теплої підлоги цього типу набагато простіше від водяного, для якого потрібна ціла система трубопроводів з нагрітої води, що циркулює по ній. Такий варіант не вимагає додаткового придбання опалювального котла, оскільки можна використовувати вже наявний теплоносій.
 

тепла підлога ціна за м2

Встановлення електричного теплого виду можливе із застосуванням одного з його наступних підвидів:

 • плівковий – товщина нагріваючого елемента не перевищує одного міліметра і використовується при будь-якому підлоговому покритті, крім плитки для кахлю. Стать цього типу вважається найбільш економічно вигідною і відрізняється довговічністю;
 • інфрачервоний – функціонує за принципом сонячного випромінювання. За низького електроспоживання забезпечується ефективне нагрівання навколишніх предметів, які, у свою чергу, передають отримане тепло повітрю в приміщенні;
 • кабельний – при монтажі потрібен кабель невеликого діаметру, перевагою є відсутність будь-яких сторонніх шумів і відсутність ризиків проривів.

Від чого залежить ціна монтажу теплої підлоги

Під час встановлення теплої підлоги (Львів) ціна формується залежно відразу від кількох факторів – загального розміру підготовчих операцій, вид застосовуваних гріючих елементів, площі об'єкта та його розташування, якості та вартості допоміжних матеріалів, цін на послуги електрика та інший додатковий сервіс.

тепла підлога ціна

Наші ціни на ремонт у Львові

Види монтажу

Вартість за квадратний метр

Тепла підлога інфрачервона

від 55 грн

Тепла підлога електрична

від 85 грн

Тепла підлога водяна

від 95 грн

Терморегулятор

від 120 грн

Конкретна ціна теплої підлоги за м2 розраховується нашими майстрами після індивідуального відвідування об'єкта та проведення всіх необхідних вимірів. Також потрібно уточнити, який саме тип основи буде використаний, розрахувати заплановані витрати матеріалу, врахувати ціну стяжки (Львів) та вартість інших додаткових послуг.

Плюси співпраці з нашою компанією при укладанні теплої підлоги (Львів)

Для якісного монтажу теплої підлоги (Львів) рекомендуємо замовити послуги досвідчених фахівців нашої компанії. Перевагами такого співробітництва неодмінно стануть:

 • п'ятирічний досвід робіт та наявність професійних навичок забезпечують отримання необхідного результату без необхідності доробок чи виправлень;
 • точність, відповідальність та акуратність. Співробітники чітко та у строки виконають усі необхідні роботи, передбачені у укладеному договорі;
 • наявність гарантії на зроблені роботи та надані послуги. При виявленні будь-яких дефектів або помилок фахівцям доведеться виправляти їх за власний рахунок власними силами;
 • остаточний розрахунок із замовником проводиться виключно після отримання результату, що повністю влаштовує клієнта;
 • відповідність прийнятної вартості робіт з їхньою високою якістю. Ми також пропонуємо ремонт під ключ Львів, ціна на які вас порадує.

Особливості монтажу теплої підлоги

Безпосередньо встановлення теплої підлоги стартує з проведення підготовчих робіт. На першому етапі визначаються місця, де планується монтаж покриття, намічається місце для монтажу термодатчика та терморегулятора. Із загальної площі віднімаються ділянки, на яких будуть встановлені меблі або побутова техніка.

тепла підлога львів ціна

Щоб вибрати правильні компоненти майбутнього теплого покриття за технічними параметрами, фахівцю потрібно провести теплотехнічний розрахунок. Він включає:

 1. оцінку необхідної кількості енергії, що передається;
 2. можливого рівня тепловтрат у приміщенні (наявність заскленого балкона, додаткової ізоляції та інше);
 3. температуру води на вході та виході;
 4. вид та матеріал виробів;
 5. товщину стяжки з бетону;
 6. особливості покриття для підлоги.

Після очищення потрібних площ проводиться безпосереднє укладання секцій нагрівального мату або труб. Важливо звернути увагу на те, щоб радіус вигину не виявився меншим від мінімально допустимого. Найчастіше застосовується одна з наступних схем укладання – спіраль, подвійна спіраль та змійка. Остання є найбільш простою і її в основному застосовують будівельники-аматори, які намагаються максимально знизити ціну на ремонт. Ефективно дана схема може працювати виключно в невеликих приміщеннях площею до десяти квадратних метрів, тоді як зі збільшенням розмірів дедалі більше стає помітним різниця нагріву різних ділянок підлоги. У такій ситуації найкраще підійде спіральне укладання.

Після укладання контурів підключаються датчики температури та терморегулятор, здійснюється заливка мату плитковим клеєм або стяжка. Пізніше проводиться остаточний монтаж ламінату, плитки для підлоги або іншого виду покриття.

Під час встановлення теплої підлоги слід звернути увагу на такі нюанси виконання робіт:

 • підключення терморегулятора до датчиків підлоги не дозволяє системі перегрітися і додатково заощаджує теплову енергію;
 • найкраща тепловіддача з усіх видів підлогового покриття має плитка, далі йдуть ламінат і дошка (дерево);
 • спеціальні типи терморегуляторів дозволяють встановлювати температуру за індивідуальним розпорядком, доступні також дистанційно керовані та програмовані моделі подібних приладів;
 • утеплювач (теплоізоляція) кімнат здатна в рази зменшити обсяг споживаної для обігріву приміщень електроенергії.

Максимальна температура поверхні покриття повинна відповідати стандарту ISO7730 і не бути вищою за рекомендовані значення. Для житлових кімнат за межею прийнято вважати 26 градусів Цельсія, ванною – до тридцяти, у підвальних приміщеннях – не вище 32-х. Щоб біля нагрівального контуру температурні перепади не відчувалися, крок укладання не повинен перевищувати 35 см. При покритті підлоги паркетом або ламінатом ця цифра зменшується ще на 10 см.

монтаж теплої підлоги

Особливе значення має також фінішне покриття для підлоги. Для килимового загальне нагрівання потрібно збільшити в середньому на чотири-п'ять градусів, що призведе до зростання енерговитрат мінімум на 15-25 відсотків. Кожне збільшення товщини стяжки на 0,1 м збільшує витрати енергії ще мінімум на 5%.

Алгоритм співпраці з нашою компанією під час укладання теплої підлоги (Львів) складається з кількох послідовних етапів:

 1. Формування заявки на надання послуг через спеціальну форму на сайті або по службовому телефону.
 2. Виїзд майстра та зустріч із представником замовника безпосередньо на об'єкті.
 3. Консультація, попереднє обговорення вартості основних робіт, уточнення прайсу на додатковий сервіс (послуги сантехніка, електрика тощо), підготовка кошторису , встановлення граничних термінів, укладання та підписання договору.
 4. Проведення підготовчих операцій, безпосередній монтаж та здавання об'єкта, подання повного фінального звіту.

Вартість монтажу теплої підлоги, як і ціна ремонту під ключ Львів у нас найбільш приваблива у місті . Усі роботи працівниками виконуються чітко у межах вимог вітчизняного законодавства та відповідають усім нормам, встановленим в архітектурно-будівельній сфері.

Популярні питання – відповіді під час встановлення теплої підлоги
 1. Який принцип роботи теплої підлоги?

При передачі електроенергії по проводах або гарячої води трубами її частина виділяється (випромінюється) у формі тепла. Забезпечуючи максимальне тепловиділення підбором відповідного ізоляційного матеріалу, можна успішно використовувати цю особливість для обігріву приміщення.

 1. За якою ціною теплу підлогу найкраще вибрати?

Сьогодні на ринку представлено різноманітні види статі з різною вартістю. Найдешевше обійдеться монтаж інфрачервоного, найдорожчим виявиться водяний.

 1. Чи може тепла підлога негативно впливати на здоров'я людини?

Така система обігріву приміщення є абсолютно безпечною для мешканців. Безпека людей гарантується наявністю екранованого нагрівального кабелю. Все можливе випромінювання електромагнітних полів, що потенційно небезпечне для людини, своєчасно блокується.

 1. На скільки виправдана за вартістю експлуатація такого виду опалення?

Витрат електроенергії або енергії теплоносія потрібно значно менше, ніж у разі використання звичайної системи обігріву. Опалення включається лише за зниженні температури, його потрібно постійно тримати в активному стані. Завдяки хорошим властивостям, що акумулюють покриття і стяжки, в приміщеннях зберігається вироблене раніше тепло.

Корисні поради при монтажі теплої підлоги Львів

Часто Львів'яни намагаються здійснити всі ремонтні операції власними силами, покладаючись на особистий досвід та знання, взяті із сумнівних джерел в інтернеті. Але для отримання дійсно добротного результату при встановленні теплої підлоги (Львів), а також подальшого безпечного та комфортного застосування системи обігріву найкраще звернутися до фахівців ремонту під ключ, ціна на послуги яких буде відповідати якості виконаної роботи.

Дослідні майстри нашої компанії завжди готові прийти на допомогу своїм клієнтам, дати слушну консультацію чи корисну пораду, звернути увагу на можливі нюанси при монтажі теплої підлоги. До них належать такі рекомендації:

 • вартість ремонту в новобудові виявиться меншою, якщо нагрівальний мат укласти в тонкий клеючий склад, не використовуючи товсту стяжку з піщано-цементного розчину ;
 • двожильний провід відмінно підійде для приміщень зі складним плануванням, оскільки відрізняється більш простою установкою (йому не потрібно виведення до терморегулятора, достатньо замкнути мережу наконечником);
 • гріюча інфрачервона плівка виявиться ідеальним рішенням, якщо немає можливості обігріваючий провід залити безпосередньо в стяжку. За необхідності таке покриття легко демонтується та переноситься в інше місце.

Якщо вам потрібно встановити теплу підлогу або ремонт під ключ Львів, ціна на який не вдарить боляче по кишені, сміливо звертайтесь до наших професіоналів. Співробітники із задоволенням підберуть ідеальний тип теплого покриття для будь-якого вашого приміщення, розрахують граничну вартість усіх необхідних робіт і виконають їх у найкоротший термін.