Стяжка підлоги: для чого потрібна і як вибрати

Поширеним видом ремонтних робіт є укладання шару стяжки підлоги. Це може бути надзвичайно складно зробити без певного досвіду та наявності необхідних інструментів. Стяжка, виконана з порушенням норм, згодом може швидко зруйнуватися, змушуючи проводити цю трудомістку та дорогу роботу знову. Саме тому для якісного виконання всіх робіт краще довірити їхнє проведення добре підготовленим професіоналам. Компанія RSBudova має багаторічний досвід виконання високоякісної та довговічної стяжки підлоги у Львові. Фахівці компанії точно знають, як зробити укладання крок за кроком, і з радістю продемонструють це швидко та компетентно.

стяжка

Якщо виникла потреба зробити стяжку підлоги Львів у квартирі, гаражі або навіть у великому комплексі, наприклад, у складській будівлі, RSBudova допоможе зробити це саме так, як потрібно. Зв'яжіться зі спеціалістами сьогодні, і вже найближчим часом отримайте стяжку підлоги або натяжні стелі у Львові відповідно з точними специфікаціями, виконану з використанням найновіших інструментів та обладнання, щоб гарантувати завершення проекту за найвищими стандартами.

Що таке стяжка підлоги, види та приклади робіт

Стяжкою називають шар суміші з піску та цементу певної товщини, який укладається зверху перекриття, шару ізоляції або чорнової основи. Отриманий прошарок виступатиме в ролі поверхні, на яку проводиться монтаж плитки, лінолеуму, ламінату, будь-якого іншого покриття.

Основним призначенням стяжки підлоги у Львові є максимальне вирівнювання чорнової основи. Крім того, отриманий шар також виконує кілька інших функцій:

 • покращення гідроізоляційних показників підлоги;
 • підвищення теплоізоляції основи;
 • зростання механічної міцності;
 • уможливлює прокладання певних комунікацій усередині стяжки (труб, проводів);
 • у разі потреби підняття рівня підлоги до потрібного рівня;
 • можливість формування нахилу робочої поверхні;
 • впровадження системи теплої підлоги як водяного, так і електричного типу.

стяжка підлоги ціна

Компанія RSBudova пропонує виконання кількох видів стяжки підлоги у Львові, які умовно можна розділити на такі категорії:

на вигляд зчеплення з перекриттям

пов'язані з перекриттям

на роздільній підкладці

плаваючі стяжки

за конструкцією

суцільні

збірні

за в'язкими компонентами, що входять до складу

цементні

цементно-полімерні

гіпсові

гіпсо-полімерні

за методом виконання

суха стяжка Львів

мокра

напівсуха.

Всі роботи виконуються компанією відповідально та професійно, виключно з якісним результатом, побачити який можна на наших завершених об'єктах. Приклад укладання стяжки підлог можна побачити на фото ремонту квартири в новобудові у Львові, наведене на сайті RSBudova. Виконана на цьому об'єкті робота відповідає всім найвищим нормам та стандартам якості.

Ціни та види робіт зі стяжки підлог у Львові

Вартість виконання стяжки залежить не тільки від площі об'єкта ремонту, а й від того, яка технологія при цьому застосовується. Спеціалісти компанії RSBudova застосовують такі типи:

 1. Суха стяжка Львів – ідеальна для поверхні зі значними перепадами висоти, а також для підлоги з неприпустимим збільшенням вагового навантаження. ДСП, гіпсоволокно, фанера укладається по лагах зверху на засипку з керамзиту. Суха стяжка Львів, виконана RSBudova, не вимагає багато часу на висихання, а також проста в реалізації.
 2. Мокра стяжка Львів – передбачає заливання поверхні бетонним, гіпсовим або цементним розчином. Застосовується переважно для того, щоб вирівняти чернові підлоги в новобудовах. Така стяжка досить стійка і сприяє збереженню цілісності на десятиліття. Однак вона потребує тимчасових витрат, а ще більше затягує процес підвищена вологість та негативні значення температури.
 3. Напівсуха стяжка Львів – поєднує два описані вище методи. Має оптимальні якості та склад суміші. Будматеріали, що застосовуються фахівцями для напівсухої стяжки у Львові, залежать від функціонального та вагового навантаження приміщення, часу та бюджету. Варіант застосовується для нерівностей підлоги зі значенням менше 2 см. Використовувана суміш має здатність самостійно нівелювати незначні заглиблення.
 4. Самовірівнювальна технологія стяжки – без вирівнювання після затвердіння. Для стяжки зазвичай використовується бюджетний варіант на основі цементу та гіпсу.

стяжка львів

Як бачите, фактори, що впливають ціну стяжки підлоги, можуть змінюватися значною мірою і підсумкова вартість безпосередньо залежить від побажань замовника. Детальний прайс на ремонтні роботи можна одним рухом завантажити на головній сторінці сайту компанії RSBudova. Усі наведені там ціни ознайомлювального характеру. Остаточний розрахунок фахівці виробляють індивідуально залежно від матеріалів, а також складності та обсягу процесу. Для отримання детальної інформації можна звернутися до менеджера, зателефонувавши за телефоном.

Переваги виконання стяжки підлог у Львові в компанії RSBudova

Без відповідної підготовки, обладнання або матеріалів, спроба виконати стяжку підлоги може обернутися додатковими витратами часу та коштів. Для того, щоб цього уникнути, рекомендується звертатися до професіоналів RSBudova, які гарантують отримання якісної статі. Компанія має багаторічний досвід робіт у цій галузі, тому її клієнти отримують лише найкраще з того, що може запропонувати ринок будівельних послуг.

Замовивши стяжку у Львові в RSBudova, можна бути впевненим, що зробив правильний вибір, тому що компанія забезпечує:

 • майстрів, які мають досвід не менше 5 років;
 • неухильне виконання умов, зазначених у договорі;
 • безкоштовне усунення всіх дефектів;
 • гарантію 10 років.

Технологія виконання робіт зі стяжки підлоги

Фахівці RSBudova виробляють стяжку підлоги, а також всі види електромонтажних і сантехнічних робіт з дотриманням найновіших технологій. Вся процедура виконується так:

 1. Підготовка поверхні. Передбачає ретельне очищення поверхні підлог перед початком виконання роботи від різного роду сміття, включаючи найменший. Після цього визначається нульовий рівень майбутньої поверхні підлоги. При необхідності, на стінах робиться необхідна кількість позначок, які відповідають обраному рівню. Вони знадобляться для візуалізації висоти статі всіх етапах процесу. Далі виконується процедура очищення приміщення від усіх включень, які можуть стати на заваді адгезії стяжки до самої основи. При застосуванні тонкої стяжки знадобиться ґрунтування основи, що значно знижує її здатність вбирати рідину.
 2. Ізолювання стін та перегородок приміщення демпферною стрічкою. При цьому особлива увага приділяється тому, щоб уникнути впливу на стягування стиснення і розширення. Для цього слідкують за рівнем країв стрічки, які повинні перебувати вище за необхідний рівень бетонної підлоги.
 3. При необхідності розміщення арматурної сітки. Виконується для товстої стяжки у Львові. Суха, готова до використання суміш, що містить у своєму складі фіброволокна, не потребує додаткового армування.
 4. Виставлення маяків. Для отримання якісної і рівномірної стяжки підлоги необхідно правильна установка маяків, за якими буде проводитися вирівнювання правилом. Маяки виконуються із самої суміші і є так званими острівцями. Їхню установку роблять паралельно один одному на відстані менше довжини правила.
 5. У разі використання надалі теплої підлоги, перед заливкою, по всьому периметру приміщення прокладається еластична демпферна стрічка, стиснення якої компенсує можливе розширення самої стяжки після нагрівання, а також захищає підлоги від руйнування.
 6. Процес заливки з наступним вирівнюванням розчину за допомогою правила по маяках. Один прохід передбачає заливання простору посередині двох маяків. Насамперед правилом розрівнюється суміш. При цьому додаються необхідну кількість розчину у разі виникнення ям. Горбики загладжують теркою, після чого контрольний прохід правилом виконується знову.
 7. Покриття підлог плівкою та проведення контролю рівня вологості. При використанні тонкої стяжки, підлоги схильні до зневоднення, що негативно впливає на якість.

Правильно виконана, з дотриманням усіх етапів, стяжка підлоги у Львові дозволяє насолодитися ідеально рівною поверхнею.

напівсуха стяжка ціна

Після попереднього розрахунку вартості, на потрібний об'єкт безкоштовно виїжджає фахівець, який за допомогою обладнання визначає точний показник товщини шару стяжки з урахуванням усіх побажань замовника.

Після цього проводиться укладання договору. У ньому будуть обумовлені терміни та час виконання робіт. Під час підписання вноситься передоплата, розмір якої залежить від загального обсягу замовлення. Далі у встановлений день компанія починає пристрій стяжки у Львові, закінчивши який сторони складають акт прийому виконаних робіт.

Запитання-відповіді

 1. Чи обов'язково потрібна стяжка підлоги?

Якщо при проведенні ремонту потрібно забезпечити міцну та ідеально рівну основу для обраного покриття або є потреба в установці підігріву підлоги, то стяжка – необхідна частина ремонту.

 1. Яка основа потрібна для укладання, заливки напівсухої стяжки у Львові?

Цей спосіб є універсальним для монтажу на практично будь-який тип основи (залізобетонні плити, ґрунт, дерев'яні лаги та ін.)

 1. Скільки днів потрібно для того, щоб висохла напівсуха стяжка?

При правильно виконаній роботі, по стяжці у Львові можна буде ходити вже через 12 годин, а до продовження ремонту можна розпочинати через 4-5 днів.

 1. Чи буде усадка при сухій стяжці? Чи не просяде згодом стать?

У разі дотримання всіх потрібних технологій монтажу, така стяжка у Львові не дає усадки у процесі експлуатації. Саме тому виконання робіт варто довіряти виключно досвідченим фахівцям, таким як у компанії RSBudova.

Корисні поради та рекомендації

Якісні роботи з стяжки у Львові впливають на довговічність підсумкового покриття підлоги. У зв'язку з цим важливо дотримуватися всієї необхідної послідовності виконання робіт, акуратно проводити всі маніпуляції, неухильно дотримуватися таких рекомендацій фахівців з подальшої експлуатації, щоб мати можливість насолоджуватися рівним покриттям для підлоги:

 • використання фібри для збільшення характеристик міцності та підвищення стійкості до тріщин;
 • установка компенсаційної стрічки таким чином, щоб верхній її край знаходився на 15 см вище за рівень заливки стяжки підлоги;
 • періодичне акуратне зволоження заливки, а також покриття плівкою на термін 7-10 днів;
 • перевірка якості виконаного процесу через 3-4 тижні за допомогою простукування дерев'яним брусочком. Звук, що отримується при цьому, повинен бути дзвінким;
 • використання сітки при товщині шару заливки більше 7 см;
 • виїмка маяків через 2–3 дні та обробка ґрунтовою сумішшю заглиблень з наступним затиранням свіжим розчином.

стяжка підлоги ціна львів

Вибір типу стяжки у Львові безпосередньо залежить від розміру приміщення та бюджету ремонту. Ось деякі поради, за допомогою яких можна полегшити процес визначення виду стяжки, її складу та товщини:

 1. Якщо ремонт виконується в приміщенні з дуже високою вологістю в такому, як ванна або на цокольному поверсі, рекомендується використання гідроізоляції.
 2. Якщо для роботи достатньо стяжки товщиною не більше 5 см, її потрібно армувати фіброю або сіткою. Ця маніпуляція не тільки збільшить міцність, але й запобігатиме руйнуванню статей.
 3. Якщо стяжка у Львові передбачається у неопалюваному приміщенні, то варто використовувати фібру, виготовлену зі скловолокна, як наповнювач. Саме такий компонент надає підвищеної морозостійкості, дозволяючи зберегти цілісність стяжки навіть за тривалого впливу низької температури. При товщині близько 6-8 см її армувати не потрібно.
 4. Якщо планується використання керамзиту як наповнювача, то в найнижчих шарах рекомендується застосування більшої фракції, а у верхніх – дрібнішої. Таким чином, досягається збалансована структура стяжки.

Виконані роботи потребують обов'язкової перевірки. Оцінити, наскільки отримане покриття ідеально рівне, можна, застосувавши будівельний рівень. Його потрібно прикласти до підлоги у різних точках приміщення. При цьому допустимо зазор 4 мм.