Фотографії ремонтів
які виконали наші бригади
Яка ціна ремонтних робіт?
Найменування робіт
Од. вим.
Ціна/од. грн.Ціна
К-сть
Сума
Вибрати
Всі послуги

Загальна сума:0 грн

Замовити

Ремонт квартири на вторинному ринку у Львові

Ремонт квартири на вторинному ринку у ЛьвовіКупівля власної оселі – радісна і важлива подія в житті кожної людини. Проте інколи важко вирішити, якому типу квартир віддати перевагу. Зараз багатьох цікавить не лише житло в новобудовах, але й на вторинному ринку. Такі житлові площини теж мають свої переваги. Перш за все це вартість, оскільки такі квартири набагато менше коштують, ніж нові. Однак, якщо робити свій вибір, потрібно одразу ж задумуватись про ремонт на вторинному ринку у Львові.

Особливі моменти ремонтної діяльності при ремонті на вторинному ринку

Після оформлення всіх документів починається найважливіша частина – оновлення житлового простору. Оскільки самостійно виконати всі процеси неможливо, варто звернутись в нашу компанію. Ми виконаємо всі дії та проведемо кожен етап за заздалегідь створеним і узгодженим планом.

Ремонт на вторинному ринку Львова варто починати зі створення дизайн-проекту. Інколи клієнт не бажає здійснювати візуалізацію, оскільки вважає, що можна все зробити без 3Д-моделі. Проте завдяки дизайнерському проекту легше:

 • здійснювати перепланування;
 • змінювати зонування задля повного перевтілення;
 • монтувати бажані системи на конструкції;
 • втілити всі свої ідеї та бажання.

Після виконання ремонт квартири під ключ ви отримаєте стильну і максимально практичну оселю.

До того ж можна максимізувати житлову площу шляхом дизайнерського оформлення, використовуючи мінімум деталей та кольори, які візуально збільшать простір. Подібне оновлення можна здійснити з нашими дизайнерами під час ремонту квартири вторинного ринку. Вони підкажуть, як оптимальніше розмістити декоративні елементи та підібрати чудові рішення щодо поєднання кількох стилів.

Основна технологія ремонту квартири вторинного ринку

Основна технологія ремонту квартири вторинного ринкуЯкісно оформлене житло є запорукою довготривалої експлуатації без капітальних ремонтних робіт. Тому до цього процесу потрібно віднестись з особливою увагою. Отже, ремонт квартири вторинного ринку потрібно робити в такій послідовності:

 • очищення поверхонь від старих оздоблювальних матеріалів;
 • демонтаж, при необхідності, стінних перегородок;
 • штукатурка, вирівнювання поверхонь;
 • встановлення теплоізоляції, шумопоглинаючих матеріалів;
 • стяжка підлоги, та шпаклювання;
 • встановлення підвісних стель, особливо під час ремонт квартири у Львові під ключ;
 • оздоблення стін декоративною штукатуркою, фарбою чи шпалерами;
 • укладання плитки;
 • внутрішні декоративні роботи;
 • прибирання та вивіз будівельного сміття.

Після оформлення всіх поверхонь оселі та закінчення її ремонту на вторинному ринку у Львові працівники здають житло в експлуатацію. До того ж надається гарантія на виконану роботу, що вважається запорукою успішного здійснення усіх процесів.

Що наша компанія по пропонує "ремонт квартир вторинний ринок"

Що наша компанія по пропонує Ми працюємо на ринку надання будівельних послуг вже понад 10 років. За цей час наші професіонали оновили безліч квартир, втілили унікальні, індивідуально створені дизайнерські рішення. Результатом цього є велика кількість задоволених клієнтів.

Ідеально провести ремонт старої квартири не буде проблемою – ми виконаємо все якісно, враховуючи побажання клієнта. До того ж наші дизайнери порадять, як краще здійснити те чи інше перетворення, допоможуть перевтілити буденну кімнату в індивідуальний простір, що має свій “характер”.

Ціна ремонту в новобудові чи в старому будинку залежать від типу вибраних матеріалів і видів послуг, які ви оберете. Загалом наша фірма пропонує приємну та достатньо помірну вартість. Тому звертайтесь, і ми допоможемо втілити ваші мрії та здійснити усі, навіть найбільш незвичні, ідеї. Після цього ваше житло відрізнятиметься яскравим та оригінальним інтер'єром, якому характерне відчуття стилю.