Фотографії ремонтів
які виконали наші бригади
Яка ціна ремонтних робіт?
Найменування робіт
Од. вим.
Ціна/од. грн.Ціна
К-сть
Сума
Вибрати
Всі послуги

Загальна сума:0 грн

Замовити

Ремонт квартир під ключ у Львові з попереднім дизайном

Ремонт квартир під ключ у Львові з попереднім дизайномСтворення комфортної атмосфери в домі важливе, адже ви завжди бажаєте повернутися додому та відпочити після важкого дня в красивому та затишному кріслі чи на дивані. Ця необхідність виникає у багатьох власників житла, тому починається ремонт квартир під ключ Львів.

Цей комплекс робіт направлений на створення житла вашої мрії. Команда спеціалістів, які працюють в нашій компанії, перетворять вашу оселю не лише на стильну, але й практичну квартиру.

Особливості ремонту під ключ з попереднім дизайном

Ремонт під ключ у Львові часто проводять по заздалегідь створеній 3Д візуалізації. Ця модель дає можливість задовольнити будь-які забаганки клієнта. Перш за все це відноситься до оформлення всіх поверхонь:

 • тип матеріалів, які будуть використовуватись для оздоблення стін;
 • форма та розміри гіпсокартону, з якого будуть виготовлені натяжні стелі;
 • правильно вибраний спосіб укладки плитки;
 • вид матеріалів, необхідних для облаштування підлоги.

Особливе значення належить гамі кольорів, яку під час ремонту квартир під ключ Львова важко обрати. А створюючи 3Д візуалізацію, ви разом з нашими дизайнерами зможете обрати оптимальне рішення для кожної кімнати. Це допоможе втілити ваші ідеї в реальність і отримати бажане оформлення.

Технологія ремонту квартир під ключ у Львові

Технологія ремонту квартир під ключ у ЛьвовіПеред початком внутрішніх ремонтних робіт необхідно провести підготовку приміщення та владнати ряд важливих питань. Адже ремонт під ключ у Львові потрібно проводити, дотримуючись почерговості дій. Тоді ваша оселя буде вишукано оформлена.

Перш за все команда спеціалістів виїжджає на об'єкт, щоб оцінити обсяг роботи. Після цього наші дизайнери разом з клієнтом створюють модель майбутнього житла. Обговорюється ціна ремонту під ключ, складається кошторис. Тільки після завершення цих дій, починаються ремонтні роботи, спрямовані на цілковите оновлення всіх кімнат та систем:

 • штукатурка поверхонь;
 • електромонтаж і сантехнічні роботи;
 • шпаклювання стін;
 • стяжка підлоги та укладка ламінату, паркету або лінолеуму (на розсуд замовника);
 • облаштування натяжних стель;
 • ремонт під ключ у Львові, пов'язаний з оздобленням стін: наклеювання шпалер, укладка плитки;
 • заміна вентиляції та кондиціонування;
 • вивіз будівельного сміття.

Якщо проводиться ремонт квартири в новобудові Львова, то у багатьох виникає бажання облаштувати шумо- та теплоізоляцію. Ці процеси виконуються перед шпаклюванням поверхонь. Вони сприяють збереженню тепла в приміщенні та кращій ізоляції від сторонніх звуків.

Ви, звернувшись до нас, зможете отримати детальну консультацію з приводу етапів проведення робіт. До того ж можете вибрати, які процеси необхідно виконати, а які немає потреби.

Цінова політика нашої компанії при проведенні ремонту під ключ

Цінова політика нашої компанії при проведенні ремонту під ключМи працюємо на цьому ринку вже понад 10 років і за цей період виконали безліч варіантів ремонту квартир під ключ Львова. При цьому досвідчені працівники фірми виконують все якісно та швидко. Тому наші клієнти завжди задоволені отриманим результатом та радять звертатись до нас своїм друзям, знайомим.

Якщо бажаєте отримати інформацію щодо вартості виконання всього процесу, потрібно врахувати певні фактори. Першим вагомим нюансом вважається якість матеріалів, які будуть використані під час ремонту квартир у Львові. Адже більшість хоче отримати не лише чудово оформлене житло, але й мати гарантію, що ця краса протримається довго. Тому, обираючи матеріали, потрібно прислухатись до порад наших спеціалістів. Вони допоможуть визначитись з кращими видами оздоблення. Детальніше про них можна дізнатись, ознайомившись з розцінками на ремонт квартири вторинний ринок. Звертайтесь, і ми втілимо всі ваші ідеї та мрії при оформленні вашого житла!