Фотографії ремонтів
які виконали наші бригади
Яка ціна ремонтних робіт?
Найменування робіт
Од. вим.
Ціна/од. грн.Ціна
К-сть
Сума
Вибрати
Всі послуги

Загальна сума:0 грн

Замовити

Ремонт квартир під ключ у Львові і області

Ремонт квартир у Львові з гарантованою якістю пропонує компанія RSBudova. Провести косметичні поліпшення наявного житла можливо своїми силами, але при капітальному ремонті під ключ у Львові завдання ускладнюється.

Ремонт в первинці і вторинці дуже копітка витратна справа, яка потребує спеціальних знань і навичок, тому замовивши ремонт квартир у Львові, у професіоналів ви позбавите себе від багатьох проблем.

ремонт під ключ

Якщо є бачення дизайну майбутнього житла і розуміння кінцевого результату, найоптимальнішим рішенням замовити ремонт квартири під ключ у Львові. Скористайтеся послугами нашої компанії і спостерігайте, як стіни Вашої квартири перетворюються в палац мрії.

Вибираючи компанію RSBudova потрібно розуміти, що поспіх і низькі ціни це антоніми якісного ремонту під ключ. Заощадити на матеріалах можливо, але норми будівництва - це закон. Ми виконаємо роботу якісно, ​​не затягуючи терміни і не завищуючи вартість кошторису.

Краща реклама для нас відгуки задоволених клієнтів і фотоматеріали виконаних успішних проектів. Ви можете ознайомитися з ними на сайті компанії. Ми пишаємося виконаною роботою і готові приступити до нових завдань.

Яка ціна ремонтних робіт у Львові?

З'ясувати орієнтовну суму майбутніх витрат на ремонт квартири під ключ у Львові найпростіше на сайті нашої компанії, скачуванням прайс-листа в один клік. Ви зможете приблизно розрахувати бюджет ремонтних робіт. Більш точний розрахунок відбувається після затвердження дизайнерського проекту, підготовленого кошторису та переліку необхідних процесів.​

ремонт квартири львів

На головній сторінці сайту ми відзначили основні роботи, які впливають на ціну ремонту квартири Львів. У таблиці нижче вказані додаткові послуги компанії:

Найменування робіт

Одиниця виміру

Ціна за одиницю / грн

Дизайн інтер'єру (виїзд на місце, обмір приміщення, креслення, проект перепланування, візуалізація, підбір матеріалу)

м.кв

400

Внутрішній демонтаж

м.кв

300

Вивіз будівельного сміття

тон

1600

Вантажно-розвантажувальні роботи (підйом на 1 поверх 1 вантажник)

поверх

4

Дізнатися ціни ремонту під ключ також можливо у менеджера, зателефонувавши за номером, який вказаний на сайті нашої компанії.

Переваги будівельної компанії RSBudova

Ми проведемо ремонт квартири під ключ у Львові з такими перевагами:

 • ми укладаємо офіційний договір, де прописуються всі права і обов'язки сторін. Вони виконуються без «але» і «якщо»;
 • роботи проводяться професійно тільки майстрами компанії без посередників;
 • всі наші майстри мають як мінімум п'ятирічний стаж роботи і спеціальну освіту;
 • в разі виникнення дефектів в виконане завдання, фахівець виправляє їх за свій рахунок. Тому він зацікавлений в якісному виконанні своєї роботи;
 • ми володіємо всім необхідним обладнанням і можемо надати витратні матеріали високої якості;
 • всі призначені процеси здійснюються точно в термін;
 • наша компанія дає десятирічну гарантію на якість;
 • у нас доступні ціни на ремонт під ключ у Львові.

ремонт квартир львів

Терміни проведення ремонту квартир під ключ у Львові

Якісні ремонтні роботи первинного житла тривають від 60 до 120 днів, а вторинного до півроку. Основні процеси, з дотриманням норм часу займають:

 • нанесений ґрунт висихає від 3 годин;
 • шар шпаклівки від 24 годин;
 • висихання штукатурної суміші не менше 3 діб.

Не складно порахувати що виконаний за півтора-два місяці ремонт в новобудові принесе незабаром багато неприємних сюрпризів. Технологія проведення будівельних робіт прописувалась технологами розробників будівельних сумішей. І її недотримання тягне не найкращий результат.

Наші фахівці не просто якісно виконають всі роботи, а втілять Вашу мрію в реальність. З нами можна здійснити найнеймовірніші плани, починаючи з розробки обраного дизайну і закінчуючи перетворенням будь-якого приміщення в дивовижний проект французького класицизму палацу Потоцьких.

Залиште заявку на сайті і наш менеджер зв'яжеться з Вами, щоб домовитися про огляд об'єкта. Наші фахівці після вивчення обсягу робіт розрахують кошторис і терміни на виконання ремонтних заходів. Якщо Вас все влаштує, підпишемо договір на надання послуг.

Після того, як ми підпишемо договір, будівельна бригада зможе приступити до ремонту під ключ Львів.

Види ремонту квартир у Львові

Ремонт квартир у Львові може бути:

 1. косметичний;
 2. капітальний;
 3. ремонт під ключ із застосуванням преміальних матеріалів.

ремонт під ключ львів

Другий варіант вибір будівельної фірми. Не варто покладатися на випадок і удачу, ті кому довірите свої плани повинні виконувати комплекс робіт починаючи з сантехніки і електропроводки і закінчуючи оформленням інтер'єру.

Технологія ремонту у Львові
 1. Сантехнік для ремонту квартир у Львові

Як театр починається з вішалки так хороше житло бере початок з якісної сантехніки. Щоденне використання і безперебійна робота систем подачі води і водовідведення роблять наше життя комфортним. Це важливо пам'ятати плануючи ремонт квартири у Львові.

Фахівці RSBudova проконсультують, допоможуть підібрати і бездоганно змонтують водопровід і водовідведення у Вашій квартирі. Думати, що роботи по монтажу сантехніки - це просто, може тільки легковажна людина. Для виконання заходів необхідно:

 • ретельно продумати схему розташування комунікацій;
 • точно визначити метраж трубопроводу;
 • розрахувати кількість всіх перехідників, куточків і муфт;
 • вибрати труби відповідного перерізу;
 • провести якісний монтаж, заміну або ремонт всієї системи водопостачання та водовідведення;
 • встановити крани, змішувачі, водонагрівачі жорстко закріпивши на підставі, щоб запобігти розхитування і протікання при користуванні.

Дуже важливо при виконанні будь-якого ремонту під ключ Львів укласти договір з підрядником. Неякісно виконані роботи дають в результаті протікання води, особливо гарячої, і можуть принести додаткові витрати на ремонт не тільки Вашої квартири. Затопивши сусідів знизу доведеться витрачатися ще на один ремонт. Ось тут і може стати в нагоді договір з фірмою що виробляла монтажні або ремонтні роботи. І тоді витрати на усунення наслідків прориву і затоплення будуть компенсувати виконавці робіт.

 1. Послуги електрика у Львові

Освітлення приміщення може нести не тільки практичну, але і естетичну користь. Замовивши ремонт квартири під ключ Львів з дизайнерським проектом, власник в результаті отримує не просто прекрасне поєднання форми і кольору, але і якісні електрокомунікації.

Ідеально сплановані обриси приміщень підсвічуються м'якими або контрастними променями штучних світил. І величезне розчарування приходить, коли в цій казці раптом гасне один або кілька джерел світла і гармонію порушує запах паленої проводки.

Важливим і відповідальним етапом будь-якого ремонту квартири у Львові є проведення монтажу електропроводки. Несправна проводка може стати причиною серйозних проблем:

 • вихід з ладу дорогої побутової техніки;
 • загоряння і пожежа приміщення;
 • ураження електричним струмом.

І це далеко не повний перелік в ланцюжку проблем, які може принести не професійно змонтована електропроводка.

Почавши ремонт під ключ Ви можете бути впевнені, що:

 • освітлювальна та силова лінії розділені, а також оснащені різними автоматичними вимикачами;
 • електрик використовує трижильні перетин дроту з з'єднанням в розподільних коробках.

Під час ремонту квартири у Львові фахівці нашої фірми точно розраховують перетин дроту, потужність і кількість автоматичних вимикачів в залежності від планованого навантаження електромережі.

 1. Демонтажні роботи

Великий ремонт починається з великого плану. Ремонт квартири у Львові при переплануванні інтер'єру і самого житла можна замовити в компанії RSBudova. Проведення такого виду робіт як перенесення стін, заміна дверей на арку, перебудова квартири в студію не обійдуться без комплексних демонтажних робіт.

Руйнування стін і перегородок, зняття паркету або старих дощок з підлоги, видалення зі стін і стелі старої електропроводки, зняття водопровідних і каналізаційних труб, все це називається демонтажними роботами.

Сильні і спритні працівники нашої фірми, швидко і акуратно проведуть демонтаж в будь-якому районі міста, де планується ремонт квартири під ключ Львів. Замовивши послуги у нашій компанії Ви оціните якість і терміни проведення демонтажних робіт з урахуванням виносу і вивозу сміття.

 1. Стяжка

Будь-яка поверхня в приміщенні повинна бути ідеальною. Стеля, стіни, підлога - якість поверхні це результат якісного ремонту. Для ідеальної поверхні підлоги проводитися його стяжка. Це вирівнювання підлоги шляхом заливання спеціальним розчином.

Це мала частина робіт необхідних при ремонті Львів. Проект чистової обробки приміщення і розташування меблів підготує дизайнер за допомогою 3D-візуалізації. Вам залишиться тільки затвердити дизайн.

Часті питання та рекомендації фахівців
 • Дизайнерські тенденції 2021 роки?

В цьому році з'явилися нові рішення в області дизайну ремонту новобудов і вторинного житла. В першу чергу при переплануванні квартири або будівництві нових площ намагаються позбуватися від маленьких коридорів. Друге нововведення це вирізка перемичок і збільшення висоти проходу до стелі. Легке з точки зору дизайну рішення, візуально збільшує приміщення і спільний простір.

Третє це використання розсувних і дзеркальних дверей. Цей прийом застосовується в маленьких прихожих для візуального збільшення простору і справді чудово працює.

ремонт квартир львів ціни

Ви можете вибрати для оздоблення інтер'єру матеріали під мармур контрастних кольорів, комбінацію різних фактур. Наприклад, штукатурка і молдинги під мармур і дерево відмінно виглядають. У вітальні застосовують оббивку Капітонов, у ванній геометричні візерунки на плитці і вбудовані меблі, а на кухні матові двоколірні гарнітури з контрастною стільницею.

Зверніться до професіоналів і найсміливіші фантазії в області дизайну стануть реальністю в Вашій оселі.

 • Який виробник будівельних матеріалів найбільш затребуваний?

На ринку можна знайти виробників якісних матеріалів в ВІП, стандарт і економ сегменті. Головне правильно провести аналіз інформації та відгуків покупців, або просто укласти договір з нашою будівельною фірмою, фахівці якої вільно орієнтується в запропонованому виробником асортименті.

 • Що впливає на якість штукатурки стін?

Є три відправні точки для якісного ремонту в новобудові:

 1. температура не повинна опускатися нижче 5 * С;
 2. вологість не перевищує 60%;
 3. вентиляція. Приміщення ретельно закривається від протягів.

Якщо не дотримуватися основних встановлені нормативи, за цими критеріями, будь високоякісний матеріал виявиться просто зіпсованим.

 • Які види стяжок бувають?

При ремонті під ключ у Львові використовують три види стяжки:

 1. бетонна або цементна;
 2. самовиравнівающаяся;
 3. суха стяжка.

При бетонної або цементної стяжки в розчин додають фиброволокно або пластифікатор. Це напівсухий вид стяжки висихає протягом 12-24 годин. Проводити роботи з укладання плитки або паркету можна на шосту добу після висихання.

Самовирівнююча суміш використовується для створення ідеальних горизонталей поверхні підлоги. Головним достоїнством можна назвати легкість у використанні, швидке вирівнювання і великий вибір виробників. Але вкрай важливо в точності виконувати технологію процесу зазначену виробником.

Суха стяжка виробляється без застосування розчинів. Поверхня вирівнюється плитами з гипсоволокна з гідробар'єром. Можливо використовувати водостійку фанеру або ДСП. Для засипки використовують:

 • керамзит;
 • доменний шлак;
 • перлітовий пісок;
 • вермикуліт.

Ідеально підходить, де необхідна хороша теплоізоляція. Пожежобезпечна.

Корисні поради та Лайфхаки
 1. Використовуйте мікрофон для пошуку електричної проводки.

Увімкніть мікрофон в режимі запису на повну потужність, піднесіть до стіни. Якщо пішов гул з динаміка, значить в цьому місці протягнуть провід.

 1. Щоб захистити себе від бризок фарби, потрібно на пензлик одягнути пластикову кришку.
 2. Якщо закласти систему теплої підлоги на ділянку стіни, де буде знаходиться рушники, то вийде відмінна рушникосушка.
 3. Підвіконня відмінно виходять з плиткових і дерев'яних ступенів.
 4. Дешевше приставного унітазу з інсталяцією виходить, той же унітаз зі встановленою кнопкою в стіні і прихованого монтажу бачок.
 5. Перш ніж стелити ламінат, залиште його полежати 2-3 дня. Він адаптується до вологості і температурі приміщення і не змінить своїх властивостей в подальшому.