Демонтажні роботи під ключ у Львові та області

Ремонт у квартирі, будинку, котеджі починається з демонтажних робіт. Залишивши колишню архітектуру, можна сміливо починати перефарбовувати стіни, штукатурити стелі і навіть міняти вікна. При заміні вікон не обійтися без професійно підготовлених майстрів, необхідні демонтажні роботи, проведені з акуратною точністю.

демонтажні роботи

Проводячи перебудову котеджу або заміського будинку, обсяг робіт збільшується кратно віку будівлі. Старовинний розкішний будинок із класичною архітектурою при всій своїй величі давно потребує внутрішнього оновлення. Підлогові покриття, що відслужили свій термін, потріскані стелі і стіни, що десятиліттями тішать своїх господарів, більше не гріють душу м'якою красою і домашнім теплом. Все потребує оновлення чи заміни. Але збудувати нове неможливо не зруйнувавши старе. Будівельна компанія RSBudova виконає демонтажні роботи у Львові із застосуванням сучасних технологій, у найкоротші терміни.

Наші роботи на об'єктах замовника

Будівельна компанія виконала не один десяток замовлень, втіливши у реальність усі бажання клієнтів. Як будинок починається з фундаменту, ремонт за дизайнерським проектом та простий ремонт, у тому числі починають з демонтажних робіт. Не можна використовувати матеріали, що відслужили свій термін, застосовувати як підставу на нові проекти. Штукатурка, побілка, підкладка для підлоги неприбрані зі стін, стелі і підлоги, приведуть в непридатність найдорожчі і якісні будівельні матеріали. Радість власника житлового приміщення вклала кошти в створення затишку і комфорту буде дуже скоро збентежений безліччю плям, що казна звідки взялися на поверхнях, скрипів нововідремонтованих підлог і тріску електропроводки.

Ціни на проведення підготовчих та супутніх робіт у Львові

Підвісні стелі змонтовані без належної підготовки та демонтажних робіт пошкоджених місць для кріплення, не збережуть свою незайману привабливість протягом гарантійного терміну, встановленого виробником. І причина полягатиме у неналежній підготовці. Наші фахівці гарантовано не візьмуться за проведення робіт знаючи, що основа не якісно опрацьована. Замовивши послугу в нашій компанії, ви будете приємно здивовані стислими термінами виконаних робіт та якістю, отриманою в кінцевому результаті.

демонтажні роботи львів

Розцінки на демонтажні роботи у Львові можна переглянути на сайті RSBudova. Без знання обсягу та розцінок на заходи щодо підготовки не можна скласти точну кошторис та визначити загальні терміни виконання. Першочерговими за будь-якої реконструкції, реставрації та перепланування будуть послуги з видалення:

 • старої електричної проводки;
 • що відпрацювала сантехнічне розведення;
 • перегородок старої архітектури;
 • настила підлоги.

Прайс на демонтажні роботи розташований на нашому сайті, за бажанням його можна завантажити в електронному вигляді.

Головне, що треба пам'ятати, немає дрібниць у ремонті житла. Будь-яка архітектура може бути зіпсована незважаючи на чудовий дизайнерський проект, професійні дії будівельного персоналу, якісні матеріали використані з урахуванням усіх рекомендацій виробника. Причина може бути банальною, економія на демонтажних роботах під час підготовки.

Скориставшись послугами неперевірених виконавців, можна отримати результат на виправлення якого доведеться витратити час і чималі кошти. Вибита разом із дверима частина стіни, або провалена плита при видаленні старої системи водовідведення, вимагають незапланованих кошторисом витрат на відновлення цілісності перекриттів.

прайс на демонтажні роботи 2022

У таблиці наведені наші ціни на демонтажні роботи, найзатребуваніші за будь-яких видів ремонту:

Найменування виконуваних робіт

Одиниця виміру

Вартість за одиницю/ грн

Демонтажні роботи у Львові всередині приміщення

м/кв

300

Вивіз демонтованого сміття

тон

1600

Робота 1 вантажника (навантаження-розвантаження на один поверх)

поверх

4

Детально обговорити умови проведення додаткових робіт з ремонту та реконструкції приміщень можливо зателефонувавши менеджеру нашої компанії, набравши номер телефону, вказаного на сайті.

Переваги роботи з компанією RSBudova

Фахівці нашої компанії виконують роботи пов'язані з ремонтом, реконструкцією, переплануванням житлових приміщень використовуючи професійний інструмент, що дозволяє проводити заплановані роботи без збоїв та зволікань. Працюючи на ринку з 2008 року, ми набули досвіду взаємодії із замовником, який дозволяє знаходити компроміси в неординарних ситуаціях. Демонтажні роботи у загальному процесі виконання ремонту займають мінімальну кількість часу і не завдають незручностей людям, що проживають по сусідству.

Звернувшись до нас, ви можете дізнатися на сайті вартість сантехнічних робіт у Львові. Фахівці сантехніки виконають прокладання водопроводу та водовідведення будь-якими з видів труб, що існують у продажу: пластик, металопластик або метал. Якість наших робіт виключає несподіванки з поривами та протіканнями води в місцях спайок та різьбових з'єднань.

Замовивши напівсуху стяжку підлог у Львові у нас, ви твердо і впевнено пересуватиметеся кімнатами, коридорами та іншими приміщеннями свого житла. Підлогове покриття, ламінат, паркет або плитка ляже при монтажі без будь-яких проблем. Якість вашої підлоги буде відповідати сучасним стандартам.

розцінки на демонтажні роботи львів

Всі ці переваги гарантуються завдяки тому, що:

 • профільні фахівці нашої компанії мають спеціальну освіту та стаж роботи від п'яти років;
 • на всі види робіт ми укладаємо прозорі договори, які з правами та обов'язками сторін не суперечать цивільному та господарському кодексам;
 • ми не залучаємо фірми-одноденки для здешевлення витратної частини під час виконання заданих процесів, у тому числі демонтажних робіт Львів;
 • у разі виконання роботи неналежної якості дефекти виправляються за рахунок нашої компанії;
 • використовуємо обладнання та інструменти брендових виробників;
 • завершуємо проекти у точно обумовлені договором терміни;
 • надаємо гарантію якості виконаних робіт терміном на 10 років;
 • найдоступніші ціни на ремонтні роботи.

Прийнявши рішення оновити або змінити житло звертайтеся до нашої компанії з питаннями, що вас цікавлять. Немає неможливих рішень, фахівці, які працюють у нас, запропонують кращі та оптимальні проекти.

Проведення демонтажних робіт у Львові від А до Я

Проведення капітального ремонту та перепланування житлового приміщення не може проводитися без демонтажних робіт. Для не присвяченої в тонкощі будівельного ремесла людини, цей вид робіт здається найпростішим і невибагливішим. Але є низка перевірених часом правил, обходити які не варто за жодних умов. Це стосується безпеки як самих працівників, які проводять роботи, так і господарів, які надалі проживатимуть у перепланованих хоромах.

Мінімальна вимога безпеки - це вивчення розташування комунікацій до початку демонтажних робіт. Далі необхідно:

 1. Визначити стіни, що несуть і захищають.
 2. Визначити чи перепланування зачіпає газовий або опалювальний трубопровід. Якщо торкається, узгодити з будівельно-архітектурним управлінням заплановані зміни.
 3. Проводити розбирання стін та перегородок відповідно до складеного плану, використовуючи спеціалізований інструмент.

Невиконання вищезгаданих пунктів може призвести до аварійної ситуації та створити загрозу життю мешканців та самих будівельників.

Відповідь на будь-яке питання, а також розцінки на демонтажні роботи у Львові можна дізнатися на сайті RSBudova.

Як визначити несучу стіну

Стіни, що служать сполучною ланкою між фундаментом та іншими елементами будівлі, що є опорою для різних перекриттів – несучі. Часткове розбирання або повне руйнування таких стін при демонтажних роботах може стати причиною руйнування всієї конструкції будівлі. Товщина несучих стін мінімально становить 30 см, визначити її можна за технічною документацією споруди. Такі стіни використовуються як опора для блоків, перекриттів та балок. Решту стін використовують у будівництві як перегородки, демонтаж яких не несе загрози цілісності будівлі.

демонтажні роботи львів ціни

Грамотна підготовка до демонтажу

Перегородки, знесення яких пов'язане з ризиком пошкодження комунікацій, можна руйнувати після проведення підготовчих робіт. Потрібно:

 • відключити ділянки проведення робіт від загальної системи водопостачання, електропостачання, тепло та газопроводів;
 • підготувати різальний інструмент (болгарку), молотки, зубила, кувалди тощо;
 • комплект спецодягу з індивідуальними засобами захисту органів дихання (респіратор), будівельна каска, захисні окуляри.

Для початку демонтажних робіт у Львові нашій бригаді майстрів потрібен мінімум часу для підготовки.

Техніка демонтажних робіт від професіоналів

До початку руйнування стіни необхідно зняти всі погано закріплені елементи перегородки. Кахельна плитка, шпалери, плінтуси, панелі та штукатурка будуть перешкодою та можуть травмувати під час проведення робіт. Розбивати стіну починають згори. Удари кувалди наносити в місця з'єднання матеріалів, що становлять перегородку. Точні влучення по шву прискорюють руйнування. За потреби використовується зубило з гумовою ручкою, перфоратор. Уламки конструкції, що утворилися при демонтажних роботах, негайно виносять з приміщення, щоб уникнути захаращення проходів і травмування працівників. Проходи між приміщеннями за відсутності дверей необхідно завісити щільною клейонкою для утримання пилу.

Питання, що задаються фахівцям

 1. Які інструменти можуть знадобитися під час демонтажних робіт

Якщо проводите роботи в домашніх умовах і розумієте, що електроінструмент вам не потрібен, достатньо буде:

 • сокири та молотка;
 • зубила та шпателя;
 • монтування, стамески, викрутки та плоскогубців.

Якщо демонтажні роботи Львів зачіпає металеві труби та прути, бетон, то не обійтися без:

 • болгарки з алмазним колом (для бетону);
 • перфоратора або відбійного молотка;
 • універсальний дриль та шуруповерт.

На сайті компанії RSBudova розташований прайс на демонтажні роботи.

 1. Як видалити бетонну перегородку

Використовуючи перфоратор або відбійний молоток проводять руйнування конструктивної частини до появи арматури. Використовуючи болгарку проводять розпилювання металевого армування. Після механічним способом розбивають бетон. При проведенні таких видів робіт з техніки безпеки необхідно використовувати додаткові опори для підтримки плит.

 1. Як видалити перегородку із цегли

Для прискорення демонтажних робіт цегляної стіни є невеликий секрет. Необхідно видалити штукатурку нанесену поверх цегли. Потім кувалдою та зубилом або відбійним молотком зруйнувати цементну кладку, що з'єднує цеглу в кількох місцях. Далі завдати кількох ударів кувалдою і цілісність конструкції буде зруйнована.

 1. Як видалити перегородку з гіпсу

Таке питання може викликати посмішку, але і в цьому випадку є правило, що спрощує роботу. Гіпс легко руйнується ударами важкої кувалди, але супроводжується немислимим гуркотом та кілограмами зваженого пилу. Найоптимальнішим способом видалення стінки буде розпилювання. Починати треба зверху, випилюємо болгаркою зручні для перенесення розміри.

Ціни на демонтажні роботи ви можете уточнити зателефонувавши за номером телефону, розміщеного на сайті нашої компанії.

Корисні поради від RSBudova

Якщо виникла термінова необхідність провести демонтажні роботи гіпсокартонної перегородки, і ви вирішили зробити це самостійно, то запам'ятайте послідовність дій. Ця проста порада не тільки заощадить ваш час, але й убезпечить здоров'я.

У більшості гіпсокартонних перегородок проходять електричні кабелі, що живлять освітлення та розетки. Перед початком демонтажних робіт Львів перевірте приладом наявність струмопровідних провідників усередині стіни. Для цього необхідно використовувати прилад, що вказує на наявність прихованої проводки, що знаходиться під напругою. Вимкніть проводку від загального живлення.

За допомогою магніту визначте, де розташований металевий каркас і зріжте в цьому місці частину гіпсокартону. Відкрутіть у цих місцях плити. Зріжте каркас.