Послуга тепла водяна підлога

Останнім часом особливою популярністю користується тепла підлога водяна. Але наскільки це гарна ідея? Нещодавно прийнято було встановлювати лише стандартне радіаторне опалення. Зараз популярно встановлювати водяну теплу підлогу, ціна за м2 якої починається від 100 грн.

тепла підлога водяна

У теплої водяної підлоги є безліч переваг. Насамперед варто відзначити досвід. Вже тривалий час у житлових приміщеннях встановлюють такі покриття та успішно користуються ними. Завдяки цьому відбулося відпрацювання головних технологічних моментів. Також з'явилося багато фахівців, які проводять монтаж водяної теплої підлоги. Установка виконується досить просто, це заслуга розвиненості техніки для трубопровідних пристроїв і, як наслідок, виходять якісні з'єднання. Що важливо, для цього виконавець не повинен мати певних знань і навичок.

Тепла водяна підлога в багатоповерховому будинку

Цю конструкцію можна підключати до центрального опалення, що дозволить раціонально користуватися опалювальними системами. Такі пристрої відрізняються своїми конструктивними особливостями.

водяна тепла підлога ціна за м2

 1. Взаємодія із системою центрального опалення. При цьому замість радіатора у кімнаті використовується радіатор. З загальнобудинкового контуру не беруть теплоносія. Що важливо, від такої установки загальна опалювальна система не страждає. При цьому, якщо так станеться і тепла водяна підлога почне текти, весь стояк не буде відключений. Також можна встановлювати будь-яку необхідну температуру нагрівання.
 2. Найпростіша тепла підлога водяна Львів – використання нерегульованої системи обігріву. Реалізувати цей варіант доречно на невеликій території. У цих схемах теплоносій слабо циркулює. Оснащення відбувається за допомогою застосування циркуляційних насосів, що мають невелику продуктивність, від 5 до 10 літрів за хвилину. Труба в цьому випадку має діаметр 1,6 см, максимально трубопровід може протягнутися на 70 м. Але якщо виконати монтаж водяної теплої підлоги, загальний стояк суттєво втрачає в теплі, що негативно позначається на центральній системі опалення. Якщо підключення квартири відбувається в першій половині гілки - тепла водяна підлога може нагріватися десь до 45С. Очевидно, що це не найзручніша схема підключення.
 3. Складніша за конструкцією схема, в якій подача води регулюється вручну. При цьому за подачу теплоносія відповідає балансуючий кран. Щоб нагріти теплу підлогу, потрібно збільшити подачу води. Відповідно, зменшивши подачу, можна понизити температуру. Щодо мінусів, то вони збігаються з попереднім пунктом. Саме тому її не рекомендують використовувати.
 4. Наступний вид схеми ще складніший. У ньому використовується система, яка має термочутливий триходовий клапан. Показники теплої водяної підлоги регулюються автоматично. Це відбувається, коли змінюється потік теплоносія. І тут можна встановлювати необхідну температуру. Тому в кімнаті буде комфортно.

Можна підібрати варіант під дизайн інтер'єру кухні. Але це не виключає проблем, описаних у всіх випадках.

Водяна тепла підлога ціна у Львові на послуги

Які послуги надають фахівці? Компанія працює не перший рік і намагається максимально розширити свої послуги. Тому якщо знадобиться виконати водяну теплу підлогу, ціна у Львові приємно здивує чи відремонтувати всю квартиру, одразу можна скористатися послугами однієї компанії. Будуть виконані всі необхідні ремонтні роботи, ціни середні на ринку. Ознайомитися з повним спектром послуг, що надаються можна відвідавши спеціальний розділ на сайті. У разі виникнення питань можна зв'язатися з менеджерами, які передзвонять та нададуть всю необхідну інформацію. Ремонт кожної квартири виконується з усією відповідальністю, тому результат завжди якісний. Можна зателефонувати чи написати компанії по одному з месенджерів. Консультація надається у робочі години. Також на сайті клієнти можуть побачити фото виконаних робіт.

тепла підлога львів

Назва робіт

Одиниця виміру

Ціна, грн

Тепла водяна підлога

м2

від 100

Послуги електрика

точка

від 100

Стяжка підлоги

м2

від 100

Ремонтні роботи

м2

від 100

Ремонт під ключ

м2

від 100

Дизайн інтер'єру

м2

від 100

Завдяки сучасним технологіям можна жити з комфортом. Це більше не буде нездійсненою мрією. Компанія пропонує своїм клієнтам безліч послуг з оснащення будинку, а також матеріали, які допоможуть встановити теплу підлогу водяну. Наші фахівці професійно виконають усі необхідні розрахунки, спроектують та встановлять теплу водяну підлогу у Львові. Наша компанія має безліч переваг. Так, перед тим, як прийняти кожного фахівця на роботу, він проходить співбесіду. Обов'язкова умова, мінімальний досвід роботи, від 5 років.

Всі наші фахівці ввічливі та культурні. Якщо замовник щось не зрозуміє, то спеціаліст ще раз усе повторить. Перед початком робіт з укладання теплої підлоги водяної м. Львів, укладається договір. Після чого всі послуги надаються, спираючись на нього. Термін виконання робіт обговорюється до того, як майстер розпочне їх виконання. Фахівець працює акуратно, йому важливо, щоб отриманий результат сподобався замовнику. На кожну послугу буде надано гарантію від нашого підприємства терміном до 10 років.

Тепла водяна підлога Львів: технологія надання послуги

Щоб до вас приїхав фахівець для монтажу водяної теплої підлоги, потрібно надіслати заявку або зателефонувати за номером телефону, вказаним на сайті. Після чого потрібно домовитись про зустріч, щоб фахівець приїхав на об'єкт. Потім проводиться розрахунок вартості послуг, що надаються, обговорюються терміни завершення робіт. На цьому етапі обговорюється ціна за м2 на водяну теплу підлогу. І лише після того, як обговорення всіх деталей буде завершено, фахівці приступають до надання своїх послуг.

тепла підлога водяна ціна

Як виконується монтаж теплої водяної підлоги?

 1. На початковому етапі готується основа під теплу підлогу водяну. Її потрібно зачистити. За потреби здійснюється його вирівнювання. Це актуально, якщо перепад на поверхні більше 1 см. Потім знаходяться всі місця, де плити для підлоги контактують з вертикальними конструкціями.
 2. Потім потрібно розкласти та зафіксувати демпферну стрічку. Фахівець стежить за тим, щоб верхній край по висоті був більшим, ніж сама плита, що гріє.
 3. Після закінчення роботи з роздільними швами – починається розміщення гідроізоляції.
 4. Тільки після цього буде покладено теплу підлогу водяну, ціна вас приємно здивує. Вибирається найдовша стіна і від її кута починає виконуватися укладання. На даному етапі, за потреби, можна скористатися послугою виклик електрика у Львові для проведення всіх процесів, пов'язаних з електромонтажними роботами.
 5. На наступному етапі ставлять колекторну шафу.
 6. Далі настає час розміщення розподільних та змішувальних елементів. Від джерела опалення відбувається прокладання магістральних трубопроводів. Виходи розподільного колектора по черзі з'єднуються із трубами опалення. Самі труби встановлюють із конкретним кроком. При цьому враховуються результати теплорозрахунків. Від цього залежить ціна за роботу на теплу підлогу водяну.
 7. У місцях перетину трубою демпферних швів або несучих конструкцій встановлюється захисний кожух. Щоб знизити теплове навантаження на стяжку труби, прокладаються в теплоізоляцію.
 8. Перед тим як стяжка буде залита, покриття для підлоги перевіряється на предмет герметичності. Обов'язкова умова, що в трубопроводах витримується тиск 3-6 бар. Він витримується якийсь час.

водяна тепла підлога ціна львів

Стяжка заливається по маяках. При цьому враховують технічні рекомендації, такі як рівень вологості, температура і не тільки. В кінці, коли стяжка стане досить міцною і задовольнятиме технічним вимогам - плити, що гріють, обшиваються керамічною плиткою. Для цього використовуються еластичні клейові суміші, які можна використовувати за підвищеної температури. Сам процес укладання підлоги – досить трудомістка процедура, яку краще довірити виконувати професіоналам. Якщо виконується повний ремонт санвузла, то спочатку робиться спеціальне покриття, а потім уже встановлюється санвузол і приїжджає сантехнік Львів, ціни на цю послугу можна дізнатися , зв'язавшись із консультантами.

Запитання-відповідь
 1. Можна теплу підлогу водяну зробити самостійно?

Цей варіант можливий. Для цього необхідно звернутися до спеціалістів для замовлення відповідного проекту. Другий варіант, його можна виконати самим, спираючись на спеціальну методику. Потім потрібно відкрити інструкцію та виконати необхідні монтажні роботи. Обов'язково ретельно вивчіть інформацію, не користуйтеся неписьменними порадами. Наприклад, не можна монтувати підлогу безпосередньо на ґрунт. Інакше енергоносій споживатиме паливо у підвищеній кількості.

 1. Яка підлога краще: водяна або електрична?

На площі від одного квадратного метра до 15-20, достатньо буде встановлення електричної теплої підлоги. Але варто підготуватися до збільшення витрат на електрику. Тепла підлога водяна у Львові на великій площі дешевша в обслуговуванні. Також можна використовувати різні джерела теплової енергії, зокрема альтернативні. Надійність та довговічність водяної теплої підлоги вища.

 1. За якою технологією заливають теплу водяну підлогу? Який розчин використовується для заливання?

Відкривши посібник із систем підлогового опалення можна прочитати, що для заливки знадобиться стяжка підлоги Львів М300. У бетон потрібно додати певну кількість води згідно з пропорцією. Використання стяжки низької марки призведе до швидкого розтріскування поверхні. Іноді можна використовувати напівсуху стяжку. Але багато залежить і від того, як буде виконано процедуру. Вирішувати це питання потрібно з великою відповідальністю, спираючись на грамотні поради.

Варто знати з приводу теплої водяної підлоги

Тепла підлога водяна Львів не потребує особливого обслуговування. Його функціонуванню нічого не завадить, якщо правильно користуватися системою, дотримуватись певних правил під час догляду. Тому варто знати, що всі елементи повинні бути чистими, потрібно стежити за тим, щоб на терморегуляторах, датчиках та інших компонентах не накопичувався пил.

Перед провітрюванням кімнати слід вимкнути датчик терморегулятора. Тільки після цього дозволяє відчинити вікно, двері. Після того, як в кімнату почне надходити холодне повітря - спрацює датчик, почнеться підігрів. Це його реакція зміну температури. Перевірку автоматики слід здійснювати щомісяця. Тільки так можна розуміти, що система працює справно. Варто відмовитися від витівки частого проведення процедури вологого прибирання.

Якщо електричний кабель прокладатиметься у стяжку, мінімальний шар самої стяжки має становити 30 мм. У тому випадку, якщо не враховувати цей момент, тепло, що виробляється, буде погано відбиватися на стані електричного кабелю. І, як наслідок, це призведе до зниження експлуатаційного періоду системи. Якщо буде виконано ремонт під ключ, ціна якого виявиться високою, то неправильне встановлення покриття та догляд за ним негативно позначаться на його стані.

У будь-якому випадку тепла водяна підлога – це якісне покриття для підлоги, яке часто обирають багато людей. Більше не потрібно додатково підігрівати приміщення. Буде комфортно ходити босоніж.