Послуги для встановлення натяжних стель у Львові

Останні роботи з монтажу натяжних стель у Львові можна переглянути на сайті нашої компанії. Також там є ціни, різновиди послуг і вся інформація, необхідна клієнту. Квартира на вулиці В. Великого – один із наших проектів. У приміщенні здійснено монтаж натяжної стелі, виконано послуги з електрики та сантехніки, а також повний ремонт під ключ.

натяжні стелі

На сайті представлені приклади робіт для того, щоб клієнт зміг оцінити виконану роботу та розрахувати приблизну вартість. Якщо послуга, яка вам потрібна, не буде знайдена, можна звернутися за консультацією до наших спеціалістів.

Наша співпраця з клієнтами відбувається за такою схемою:

 1. Заявка від клієнта або телефонний дзвінок.
 2. Особиста зустріч та огляд об'єкта.
 3. Розрахунок вартості та термінів роботи.
 4. Процес ремонту.

Ціни та види робіт

Назва роботи

Одиниця виміру

Ціна

Вартість ремонту квартири в новобудові (монтажні та підготовчі роботи, без урахування матеріалу).

м2

1900,00

Ремонт на вторинному ринку (монтажні та підготовчі роботи, без урахування матеріалу).

м2

1900,00

Ремонт офісів та інших комерційних об'єктів

м2

1900, 00

Електромонтажні роботи у Львові (розетки, вимикачі, щитки).

Точка

1900,00

Сантехніка (монтаж водопровідних труб, подача води, каналізація).

Точка

1900, 00

Вартість наших робіт розраховується за один квадратний метр приміщення. Ціни вказані у таблиці

Переваги компанії зі встановлення натяжних стель у Львові

Монтаж натяжної стелі у Львові – затребувана послуга, яка залишається популярною вже довгий час. Наша компанія виконає цю процедуру оперативно та якісно. Нас відрізняють такі переваги:

натяжні стелі львів

  • Наша компанія пропонує найкращу ціну натяжних стель у Львові. Багато хто не наважується на процедуру встановлення натяжної стелі, оскільки вважають її занадто дорогою. Щоб розвіяти цей міф, слід переглянути ціни на нашому сайті. Вартість послуги є цілком прийнятною.
  • В інтернеті можна знайти відгуки на натяжні стелі у Львові, монтаж яких зробили наші спеціалісти. За роки роботи з'явилися постійні клієнти, які регулярно замовляють різні види послуг. Ми цінуємо свою репутацію, тому робимо всі роботи максимально якісно.
  • Для роботи використовується лише сучасне технологічне обладнання. Саме тому наші спеціалісти можуть виконати роботу швидко, при цьому максимально якісно. Адже з урахуванням сучасних технологій це є цілком реальним.
  • У нашій компанії зі встановлення натяжних стель у Львові працюють тільки справжні професіонали своєї справи. Всі майстри мають великий досвід роботи з будь-якими натяжними конструкціями. Досвід роботи будь-якого майстра – не менше 5 років.
  • У нас дуже вигідні ціни на послуги електрика та сантехніка. Тому можна зробити капітальний ремонт у квартирі, не витративши при цьому багато коштів зі свого бюджету.
  • За час своєї діяльності ми встигли набути бездоганної репутації на ринку подібних послуг. Багато клієнтів довірилися нам і не пошкодували про своє рішення. Добросовісна робота та відмінний результат – те, що ви точно отримаєте, звертаючись до нашої компанії.
  • Якісний сервіс – ще одна сильна сторона. Якщо ви утруднюєтеся з вибором натяжного полотна або маєте будь-які питання щодо процедури, можна проконсультуватися з нашими фахівцями. Вони нададуть допомогу у виборі та допоможуть підібрати оптимальний варіант.

  Фото натяжних стель можна переглянути на нашому сайті. Також там можна побачити інші види робіт, які ми пропонуємо своїм клієнтам.

  Технологія монтажу натяжних стель

  Натяжні стелі – варіант оформлення стельової поверхні, який вже довгий час перебуває на піку популярності. Можна зробити монтаж конструкції самостійно, але для цього потрібне професійне обладнання та високий рівень професіоналізму. Тому натяжні стелі у Львові краще замовити у професіоналів своєї справи.

  Навіть на стадії вимірів, майстру знадобляться такі пристрої: нівеліри, рулетки та інші прилади для точного вимірювання. Адже при встановленні натяжних стель не можна допускати навіть мінімальної похибки в вимірах. Інакше потім доведеться виконувати роботу наново. Чи не краще замовити послуги з монтажу натяжних стель?

  Щоб закріпити профіль (що є основою конструкції) знадобляться шуруповерт та перфоратор. Також, залежно від методу встановлення, може знадобитися теплова гармата.

  натяжні стелі львів ціна

  Послідовність виконання роботи визначається особливостями приміщення, способу встановлення. Етапи монтажу натяжних стель із ПВХ виглядають таким чином:

  1. Виміри. Цю процедуру виконує майстер відразу після того, як йому надійде замовлення послугу. Головне у цій справі – точність. Якщо виміри будуть зроблені неправильно, решта дій не має сенсу. Людина без досвіду навряд чи зможе виконати виміри правильно. Тим більше, в цьому немає сенсу, тому що майже всі компанії надають цю послугу безкоштовно.
  2. Вибір матеріалу та транспортування на робочий об'єкт.
  3. Розмітка точок кріплення профілю на стінах.
  4. Робота з полотном. Перш ніж розпочати процес монтажу, полотно з полівінілхлориду розігрівають спеціальним пристосуванням – тепловою гарматою. Якщо встановлюються тканинні покриття, цей етап відсутній.

  Дії, описані вище, підходять тільки при роботі з однорівневими натяжними стелями. Встановлення багаторівневої конструкції – більш складне завдання. Якщо був обраний такий метод, спочатку потрібно зробити каркас, на який належить натягнути полотно. Така робота займе набагато більше часу. Тим більше, із цим впорається не кожен майстер. Високий рівень професіоналізму є обов'язковою умовою.

  Стеля «зоряне небо» змонтувати набагато складніше, ніж багаторівневу конструкцію. Однак їх все одно вибирають багато клієнтів, тому що такі стельові покриття мають дуже ефектний вигляд.

  натяжні стелі львів ціни

  Якщо натяжні стелі у Львові, потрібно встановити у великих приміщеннях, завдання трохи ускладнюється. Нюанс полягає в тому, що якщо не дотриматися всіх правил технології, то полотно провисне. Виглядати це не естетично. Щоб уникнути провисання, спеціаліст додатково створює ребра для максимальної жорсткості. Оскільки всі полотна відрізняються певною шириною, у деяких випадках доводиться з'єднувати їх за допомогою зварювання. Якщо роботу виконує професіонал, він зробить шов непомітним. Навіть власник квартири не зможе зрозуміти, де він знаходиться.

  Є три основні технології монтажу натяжних конструкцій. Важко сказати, яка з них краща. При виборі слід зважати на особливості конкретного приміщення. Існують такі методи встановлення:

  • Клиновий. При роботі використовується клин із пластику. Він виконує функцію затискача для полотна. Перевага клинової технології полягає в тому, що за її допомогою можна створювати мінімальну відстань від стельових перекриттів. Тому клиновий спосіб - ідеальний варіант для тих, кому подобаються високі стелі. Мінус цього способу полягає лише в одному. Якщо неправильно дотриматися технології, полотно провисне. Тому слід звертатися до професіоналів своєї справи. Фото натяжних стель, змонтованих за клиновою технологією, можна переглянути в інтернеті. Вони дуже гарні.
  • Кліпсовий. Цей спосіб підходить тільки для монтажу текстильних полотен. У разі роботи з полівінілхлоридною плівкою він не є відповідним варіантом. Суть способу полягає в тому, що в крайню частину тканинного полотна вставляється затискач, на кшталт кліпси. Це затискач фіксує стелю. Метод відрізняється простотою та високою швидкістю роботи. Монтаж триватиме не більше години.
  • Гарпунний. Щоб закріпити стелю за допомогою гарпунної технології, до стіни приміщення кріплять профіль, який вставляють полотно з гарпунами з пластику. Гарпун виконує функцію гачка. Завдяки йому полотно залишається в натягнутому положенні і не провисає. Перевага гарпунного способу – надійність. Найчастіше при установці використовується саме ця технологія. Недоліком є ​​те, що спосіб підходить тільки для монтажу полівінілхлоридних конструкцій

  натяжні стелі ціна львів

  Запитання-відповіді
  1. Від чого залежить час монтажу натяжної стелі?

  Якщо виконується ремонт під ключ, при якому відбувається встановлення натяжної стелі, час роботи залежить від наступних факторів:

  • Монтаж освітлення у кімнаті. Чим складніша освітлювальна система в кімнаті, тим більше часу займе процес встановлення конструкції.
  • Кути та алькові в кімнаті.
  • Вигляд натяжної стелі (установка багаторівневої конструкції забере набагато більше часу).
  • Комунікації та виступи у приміщенні.

  Середній час монтажу натяжних стель у Львові – від двох до чотирьох годин. Якщо кімната має високі стелі, процес забере більше часу.

  1. Що таке напівсуха стяжка, ціна процедури?

  Напівсуха стяжка – особлива технологія, за допомогою якої можна прискорити процес монтажу і зробити покриття міцним, без зазорів. Для цього спеціалісти готують спеціальний цементно-піщаний розчин. Сфера застосування напівсухої стяжки є досить широкою. Цю технологію використовують для облаштування квартир, офісів, заводських цехів, магазинів.

  При замовленні ремонтних робіт у Львові, в ціну включається напівсуха стяжка підлоги (якщо це ремонт під ключ).

  1. Що робити спочатку? Клеїти шпалери чи встановлювати натяжні стелі?

  Послідовність ремонтних робіт не має значення. Тому клієнт може самостійно вибрати для себе зручний варіант. Звичайно, при встановленні профілю конструкції на шпалери може сипатися пил у процесі монтажу. Тому, якщо є можливість, його слід встановити насамперед.

  1. Від чого залежить ціна установки натяжних стель?

  Ціна на натяжні стелі розраховується в індивідуальному порядку, вартість залежить від таких факторів:

   • Текстиль або полівінілхлорид. Купівля та монтаж текстильних стель обійдеться дорожче.
   • Квадратура приміщення. Відповідно, чим більше приміщення, тим вища ціна роботи.
   • Особливості конструкції. Монтаж багаторівневих стель або конструкцій «зоряне небо» коштуватиме дорожче, ніж встановлення однорівневого полотна.
   • Кількість кутів у кімнаті.
   • Розташування комунікацій.
  • Розцінки компанії, до якої власник приміщення звертається за послугою. Встановлення натяжних стель у Львові – послуга, яку надають багато фірм. Наша компанія пропонує найкращі розцінки на натяжні стелі, ціна з роботою розраховується індивідуально для кожного клієнта.
  Корисні поради для встановлення натяжних стель

  Натяжні стелі Львів відрізняються невибагливістю у догляді. Вони надовго зберігають привабливий вигляд. Нерідко саме ця особливість стає вирішальним фактором при виборі варіанта стельової конструкції.

  1. Для очищення стельової поверхні можна використовувати звичайну м'яку ганчірочку, без ворсу. Губка не надто підходить, тому що вона може залишати розлучення. Для очищення не можна використовувати абразивні матеріали, щоб уникнути появи подряпин. Для очищення підійде будь-який м'який засіб.
  2. Якщо глянсова поверхня полотна втратила блиск, можна використовувати 10%-ний розчин нашатирного спирту. Блиск повернеться, якщо трохи протерти спиртом стельову поверхню.
  3. При монтажі натяжних стель можна підібрати будь-який варіант системи освітлення. Це залежить лише від побажань клієнта. Не рекомендується використовувати освітлювальні прилади з великою потужністю (50 Вт і вище).

  Термін служби натяжних конструкцій – 15-25 років. Звичайно, термін експлуатації залежить від багатьох нюансів (виробник, догляд за полотном, умови у приміщенні). Стельова поверхня надовго зберігає привабливий вигляд. Головне – правильний процес монтажу. Саме тому краще довіритись фахівцям. Професійне встановлення – запорука довговічності конструкції.