Корисно знати про підвісні стелі

Підвісні стелі використовують для оформлення верхньої поверхні приміщення. Для їх фіксації використовують профілі та спеціальні підвіски. Монтаж такої конструкції не займає багато часу. У результаті виходить стеля з необхідним кутом нахилу. Підвісні стелі з гіпсокартону вимагають більше часу на встановлення, тому що після виконання основних робіт з монтажу – поверхні потрібно пошпаклювати та пофарбувати. Наприклад, на монтаж підвісної стелі у Львові площею 16 кв.м. знадобиться близько 8 години. У випадку гіпсокартонної стелі, монтаж може зайняти близько 4 днів.

підвісні стелі

Яка сфера застосування у подібних конструкцій?

 • Створення мікроклімату в приміщенні.
 • Отримання гарної пожежної безпеки.
 • Декорування. Спеціальні стелі добре приховують непотрібні елементи, наприклад, вентиляційні канали.
 • Ефективна система освітлення.

У житлових квартирах часто встановлюють натяжні стелі. Для їхнього виробництва застосовують ПВХ полотна. Попередньо їх монтують у спеціальний профіль, зафіксований на стіни. У поодиноких випадках підвісну стелю у Львові закріплюють на базовій стелі. Зараз використовують багато технологій та профілів для стель. Завдяки цьому будь-яке дизайнерське рішення може стати реальністю, наприклад, можна зробити перепади рівнів, вбудувати карнизи для штор. Підвісні стелі:

 1. легко встановлюються;
 2. вони довговічні;
 3. для видалення забруднень на їх поверхні можна використовувати вологу ганчірочку;
 4. у разі затоплення сусідами їх можна зняти і знову поставити;
 5. це ідеальний варіант для вологого приміщення, не схильний до розтріскування, зміни кольору, вбирання води.

підвісні стелі з гіпсокартону

Виконати таку стелю самостійно досить непросто, тому краще довіритися кваліфікованим фахівцям, які виконують ремонт квартир під ключ Львів. Вони точно мають всі необхідні інструменти і гарантовано все буде виконано якісно і в строк. Клієнтам не знадобиться витрачати час на покупку матеріалів, робити необдумані покупки, все привозити, а після завершення виконання ремонтних робіт – вивозити сміття.

Дуже поширені підвісні стелі з гіпсокартону. Для виготовлення використовують спеціальний матеріал, заснований на гіпсі. З кожної його сторін виробник поміщає картон. Для санвузлів можна знайти вологостійкі моделі. З відстанню 40 см на основну стелю потрібно встановити сталевий профіль сіткою. Потім на нього встановлюють гіпсокартон. Потім стелю потрібно зашпаклювати, приклеїти склополотно, прогрунтувати, двічі пофарбувати. Сама собою технологія дуже непроста.

Найдешевшим варіантом буде встановлення стельових плит. Такими плитами торгують будівельні крамниці. Їх цілком можливо самостійно встановити. Монтаж відбувається у каркас плити. За потребою плити виймаються та повторно вставляються. Подібні підвісні стелі – рейкові. В цьому випадку стелі встановлюють не відразу на бетонну стелю, а на відстані. Це недорогий варіант, який створює відчуття затишку.

Ціни на підвісні стелі від нашої компанії

Спектр послуг, що надаються нашою компанією, великий. Ціни встановлюються залежно від вибраної послуги. Ціна на ремонтні роботи називається індивідуально в кожному конкретному випадку. Ми не тільки якісно виконаємо монтаж стелі, але й за потреби виконаємо ремонт квартири під ключ. У нас є великий досвід в установці підвісних стель, звичайних або з гіпсокартону, стельових плит. Спеціально для зручності своїх клієнтів ми надаємо різні послуги. Це дуже зручно, тому що можна довіритися одній компанії та отримати гарантії на послуги. Наш спеціаліст приїде до вас і надасть більш детальну інформацію, ознайомившись із самим об'єктом. Наша бригада вирішить, який з етапів ремонту краще виконати у певний час, можливо, це буде стяжка підлоги, ціна Львів дуже хороша.

підвісна стеля з гіпсокартону

Назва робіт

Одиниця виміру

Ціна, грн

Підвісні стелі з гіпсокартону

  

Підвісні стелі

  

Стельові плити

  

Переваги під час встановлення підвісних стель у нашій компанії

Чому потрібно, щоб саме ми встановили підвісні стелі? Наша компанія має низку переваг:

 • Для нас важливо якісно надавати свої послуги. Також ми пропонуємо продукцію високої якості. У нас є великий асортимент підвісних стель у Львові.
 • Наші ціни є одними з найпривабливіших для клієнтів у країні.
 • Продукція представлена ​​різними кольорами та фактурами.
 • Ми майстри у своїй справі. У нашому штаті працюють фахівці з мінімальним досвідом у 5 років. Перед тим як прийняти працівника на роботу – ми проводимо співбесіду, на якій дізнаємось про наявність освіти, досвід роботи. Також для нас важливо, чому працівник залишив попереднє місце роботи, чи були їм задоволені попередні роботодавці. Всі наші фахівці ввічливі, вони не нав'язуватимуть послуги клієнтам, якщо вони їм не знадобляться. У призначений час спеціалісти вчасно приїдуть на об'єкт. Після закінчення виконання ремонтних робіт буде винесено сміття. Це правило поширюється на будь-яку послугу, наприклад, якщо вас цікавить виклик електрика Львів.
 • Перед тим як почати працювати та починати встановлювати підвісні стелі – ми укладемо договір, в якому буде точно прописано, коли почнуть надаватися послуги та коли їх виконання буде завершено. У документі наголошується весь перелік послуг на об'єкті в послідовності та із зазначенням вартості.
 • Всі роботи виконуються акуратно. Ми гарантуємо, що нічого не зламаємо на території об'єкту, що ремонтується.
 • Майстри безкоштовно усунуть дефекти своєї роботи. Тому вони одразу зацікавлені у якісному виконанні своїх робіт.
 • Гарантія на наші роботи складає 10 років. Ми хочемо, щоб ви порадили нас своїм знайомим, тому працюємо дуже добре.

підвісні стелі львів

Щоб ми встановили вам підвісні стелі у Львові вам потрібно:

 1. Залишити заявку або зателефонувати нам.
 2. Домовитись про зустріч, щоб оглянути об'єкт.
 3. Ми розрахуємо вартість та термін виконання робіт.
 4. Почнемо надавати послуги з встановлення.

Не варто хвилюватися з приводу доставки товару. Ми готові здійснити замовлення у будь-якій частині країни, в чому нам допомагають поштові служби. Наші будівельні та оздоблювальні матеріали допоможуть суттєво змінити ваше житло.

Послуга встановлення підвісних стель

Технологія монтажу гіпсокартонних підвісних стель у Львові виглядає так:

 1. Виконується розмітка розташування стелі за рівнем стін по всьому периметру.
 2. Розмітка виконується на стелі. Потрібно зазначити, в яких місцях буде кріпитися напрямний профіль.
 3. Майстер між стіною та профілем залишає відстань 1 см. Взявши до рук саморізи, фахівці з'єднують стельовий профіль та підвіси. По периметру, відповідно до ліній примикання, потрібно приклеїти ущільнювальну стрічку.
 4. Перед тим, як почати виконувати монтаж, в каркас монтують потрібну проводку. Фахівці поміщають кабель у підготовлені канали. Також вони не повинні контактувати із каркасом. Фахівець стежить, щоб жоден кабель не опинився у профілі. В іншому випадку можливі пошкодження та замикання. Визначаються точки для встановлення освітлювальних приладів і залишається невелика кількість електрокабелю. Це полегшить його пошуки на наступному етапі виконання робіт.
 5. Майстер підключає світильники, далі потрібно переконатися, що світло було правильно розподілене. На цьому етапі можна ще коригувати розташування приладів.
 6. Коли попередні роботи будуть виконані, конструкція фіксується на каркасі, кріплення відбувається горизонтально. За потреби під час встановлення кожного листа укладається звукоізоляція. При виборі її щільності і товщини враховуються попередні розрахунки по підвісній стелі, ціна даної послуги вказується в переліку робіт при укладанні договору.
 7. Установка здійснюється від кута аркуша. Для фіксації до каркаса застосовують шурупи з кроком 15 см. Мінімальна відстань від краю листа становить 1 см з картоном. Обов'язкова умова, кріплення суміжних листів у розбіжність. Мінімальне занурення капелюшків саморізів у лист становить 1 мм. Майстер стежить за тим, щоб після занурення капелюшка в каркас цілісність останнього не було порушено. Обов'язково мінімальна глибина проникнення шурупа становить 1 см.
 8. Плити прикрашають панелями, фарбують потрібним кольором. За необхідності для обклеювання використовують шпалери.
 9. Виконується обробка конструкції. Для цього потрібно зашпаклювати багнети. Засохлий матеріал забирається наждачним папером.

підвісна стеля львів

Схема монтажу при встановленні підвісної стелі передбачає встановлення пластикового профілю, що забезпечує щільний зіткнення зі стіною. Можна використовувати металеві планки через їхню надійність і довговічність, але згодом на них утворюється іржа.

Запитання-відповідь:
 1. Які є підвісні стелі?

Дуже поширені підвісні стелі з гіпсокартону. Для їх виконання беруть гіпсокартонні плити та встановлюють їх на базову стелю за допомогою металевих профілів. Натяжний варіант, у ньому на металеві профілі, зафіксовані на стінах, фіксують плити з гіпсокартону. Рейковий варіант, у ньому рейки бувають із пластику або металу. Їх закріплюють на каркасі. Останній фіксується на стінах чи стелі. Пінополістирольні плити встановлюють на базову стелю до основної сітки це підвісні стелі з пінопласту.

 1. Якому варіанту підвісної стелі краще віддати перевагу?

Стеля підвісна з гіпсокартону або натяжного типу більше підходять житловим приміщенням. У разі натяжної стелі клієнти отримують досить довговічну конструкцію. Важливо, щоб їх установити потрібно скористатися послугами фахівців, оскільки самостійно виконати натяжку полотна не вдасться. Варіант гіпсокартонних стель вважається більш екологічним. Будь-який із цих варіантів підходить, коли виконується ремонт у новобудові, ціна при цьому прийнятна.

 1. За допомогою якого клею можна клеїти стельову плиту?

Для роботи з пінопластом є спеціальні клеї. Після їх нанесення на поверхню, на ній надійно фіксується стельова пінополістирольна плита. З урахуванням вибраного кольору плитки клей підбирається або білого кольору, або прозорий. Обов'язкова умова – хороша адгезія. Такий клей має бути в'язким, швидко висихати і в ньому не повинно бути розчинників.

 1. Коли потрібно встановити підвісну стелю?

У разі гіпсокартону, на установку зі шпаклівкою та фарбуванням піде півтора місяці. Відповідно, його виконують паралельно із ремонтом. Підвісні стелі в основному встановлюють під кінець ремонту. На цьому етапі стіни мають бути пофарбовані або поклеєні шпалери. До цього моменту потрібно виконати всі електромонтажні роботи Львів. Ціни на цю послугу можна побачити у спеціальному розділі на сайті.

Рекомендації під час вибору підвісних стель

Установка підвісних стель – це правильне рішення. Великий відсоток клієнтів, які вперше звернулися до нас, робить це повторно. До вашої уваги пропонуються ексклюзивні підвісні стелі у Львові високої якості за адекватну вартість. Ми радіємо, коли клієнти захоплюються нашим результатом.

Лайфаки по стелі, як зробити кімнату більш об'ємною?

 • Використовуйте переважно світлі, не яскраві відтінки.
 • Встановіть по периметру бордюр і в центрі буде більше місця.
 • Глянцеві та дзеркальні поверхні прибирають межі, при цьому світло добре відбивається.
 • Стіни стануть вищими, якщо за кольором шпалери будуть ідентичні стелі. Наприклад, поверхню стель можна зробити темною по краях, а в центрі вона може бути світлою.

Колір та фактура стелі повинні підходити під загальний дизайн інтер'єру. Від фактури залежить основа стилю. Правильно підібраний колір підвісної стелі може посилити атмосферу. Якщо колір не подобатиметься, то в цьому приміщенні люди відчуватимуть дискомфорт.